Jak politická korektnost a kulturní revoluce ničí britskou identitu

Autor: Benjamin Kuras | Publikováno: 24.10.2006 | Rubrika: Kulturní válka
Vlajka - Velká Británie

Zavzpomínejme si nostalgicky na doby, kdy britští kolonizátoři propagovali po celém světě civilizovanost, zdvořilost, důstojnost a zdrženlivost mimo jiné taky tím, že se v tropických vedrech procházívali mezi nahatými divochy v plném obleku nebo uniformě a s tropickou přílbou. V letošních vedrech se tisíce britských mužů vzdalo posledních zbytků evropských oděvní tradic a proměnili se v divochy. Po městech chodili a jezdili na bicyklu v trenýrkách, plavkách, nebo i tenkých slipech, s odhalenými pupky a hruďmi, do červena spálení jako langusty a páchnoucí potem. Polonazí chodili nakupovat do krámů a supermarketů. Polonazí posedávali v kavárnách. Polonazí se povalovali po trávnících parků, parčíků a náměstí. Polonazí britští turisté se producírovali po evropských městech a posedávali polonaze a upoceně i v pražských kavárnách.

Tak Británie jakoby uzavřela kruh svých dějin a vrátila se k tradici svých původních obyvatel zvaných Piktové, kteří nazí a pomalovaní bizarními čmáranicemi naháněli hrůzu i římským legiím, když se na ně vrhali z neviditelna lesů, vřesovišť, rašelinišť a bažin. Nebo s gustem přijala tradice krajin, které se kdysi snažila civilizovat. Jako by dnes Britové chtěli potvrdit, že kulturní revoluci levicových labouristických intelektuálů, kteří britskou kulturu a média ovládají a devastují už přes třicet let, se podařilo z veřejného života vymýtit poslední zbytky historického vědomí, co Británie byla a je a měla by být.

Křesťanství v této revoluci dostává den co den nový výprask.

Křesťanský aktivista Stephen Green byl zatčen a obžalován z výhrůžného a urážlivého jednání a mluvy za to, že na sjezdu homosexuálů v Cardiffu poklidně rozdával letáčky s verši z klasické anglické Bible krále Jamese ze 17. století. Byly to, k jeho smůle, verše zakazující homosexualitu. Bráno do právních důsledků se Jamesova Bible tímto precedentem stala zákonem zakázanou knihou a zachránit ji může jen nějaké nové vydání, které by tyto verše cenzurovalo.

Kazatel Harry Hammond byl zatčen a odsouzen za rušení veřejného pořádku, kterého se dopustil tím, že mlčky držel plakát vyzývající k skončení homosexuality. Zatčen ale nebyl nikdo z těch, kdo jej fyzicky napadali, házeli po něm bláto a polévali ho vodou. A lancashirská policie půldruhé hodiny vyslýchala důchodce Joe a Helen Robertsovy za „homofobní názory“, konkrétně za to, že se svého obecního úřadu jen ptali, zda by mohl vedle letáčků propagujících homosexuální práva vystavit také nějaký ten jejich letáček o akcích křesťanských – na němž, mimochodem, o homosexualitě nebylo ani slovo. Obecní úřad na ně zavolal policii.

Křesťanskému domovu pro bezdomovce v letovisku King’s Lynn v Norfolku regionální správa zakázala použití slova „křesťanské“ ve svém názvu. „Být křesťan znamená nebýt dostatečně angažován pro diverzitu“, praví zdůvodnění zákazu obecních správ přispívat na křesťanské akce. Na pranýř místních úřadů se v Romfordu v Essexu dostala místní YMCA (zkratka znamená křesťanskou asociaci mladých mužů), že ve své správní radě má jen křesťany, což prý dokazuje, že „není schopná diverzity“. A starosta Londýna Ken Livingstone křesťanství oficiálně odepsal do stoupy v rozhlasovém interview kategorickým prohlášením, že Británie už není křesťanská země.

A aby si křesťané nemysleli, že jsou jediným pilířem té nenáviděné západní civilizace, který je potřeba zničit, na frak dostávají s nimi i Židé. Parlamentní zpráva inspirovaná prudkým vzrůstem antisemitských útoků – 92 zaznamenaných fyzických napadení v červenci – hovoří o „endemickém antisemitismu“ v médiích, na univerzitách i na ulicích“. Útoky přicházejí ze všech vrstev společnosti, ale v nadměrné míře od muslimů. Ubylo naopak dříve nejčastějších neonacistických útoků skinheadů. Slovní urážky se staly každodenní běžností. Známé židovské osobnosti dostávají sprosté dopisy, často se slovy jako „Hitler vás měl vymlátit.“ Násilí zažilo několik židovských restaurací a v židovských čtvrtích se objevují nápisy jako „Zabít všechny Židy, Alláh je velký“. Čtyři dvanáctiletá děvčátka ukopala do bezvědomí svou židovskou spolužačku. Rodilí Britové si do „mírových“ demonstrací nosí transparenty hrdě proklamující „Jsme teď všichni Hizbolláh“. A proto jsme také rozhodli zakázat mezipřistání nákladních letadel mezi Spojenými státy a Izraelem.

Z parlamentní zprávy citujeme:

„Je zjevné, že násilí, zneuctívání majetku a zastrašování namířené proti Židům je na vzestupu. Antisemitismus už není jen výlučnou doménou krajní pravice, projevuje se teď v celém politickém spektru. Antižidovská témata a výroky se stávají přijatelné v některých kruzích na veřejnosti a v soukromých konverzacích a pronikají čím dál víc do běžné společnosti. Antisemitismus se stává pojítkem i organizací ideologicky nekompatibilních.“

Se zlou by se ale potázal každý, kdo by i jen nepatrným náznakem připustil, že má nějaký problém s třebas i jen jedním muslimem. Po zatčení pětadvaceti britských muslimů za přípravu masivních teroristických útoků na desítku letadel se velitel protiteroristické divize londýnské policie Peter Clarke prořekl, že policie a MI5 sledují několik tisíc muslimů pro podezření z teroristických napojení. Generální tajemník „umírněné“ organizace Muslim Council of Britain pan Muhammad Abdul Bari na to okamžitě reagoval výhrůžkou jménem všech britských muslimů:

„Někteří policisté a části médií démonizují muslimy a jednají s nimi, jako by všichni byli teroristé. Jestliže bude tato démonizace pokračovat, pak si Británie bude muset poradit se dvěma miliony muslimských teroristů.“

A osmatřicet muslimských organizací, včetně poslanců a lordů, veřejným dopisem pohrozilo, že „nezmění-li Británie svou zahraniční politiku, zažije víc teroristických akcí.“

Podle jedné srpnové sondáže s červnovými útoky na Londýn souhlasí čtvrtina britských muslimů a největším polem náboru do Al-Kajdy jsou britské univerzity. Podle další celoevropské sondáže je Británie vůči muslimům nejtolerantnější, za což k ní její muslimové chovají ze všech evropských zemí největší nenávist. Ti nejumírněnější nás nechtějí vyhazovat do povětří, pouze žádají zavedení islámských svátků a islámských zákonů, jak se dal slyšet pan Sayed Aziz Pasha, generální tajemník Union of Muslim Organisations. K radosti ministryně pro komunitní záležitosti, která hned odpověděla, že se žádostí bude zabývat.

Ryze anglickou vesničku Mark Cross uprostřed ryze anglického venkova ve Východním Sussexu z ryze anglické pohody vyrušila ryze anglická protiteroristická četa útokem na sousední obezděný areál, z něhož se vyklubal výcvikový tábor Al-Kajdy, fungující už od roku 1997. Podobných se prý po Británii našlo už několik desítek.

Ale aby si Britové přece jen na nějakého toho nového přivandrovalce mohli zanadávat, schytává to půl milionu Poláků, že „okrádají Brity o práci“. Jsou to holt bílí křesťané, takže nadávat na ně je pořád ještě politicky korektní.

No a labouristické konečně svrhli Blaira. Ne za to, že zničil britské školství a zdravotnictví. Ne za to, že zdvojnásobil daně a zněkolikanásobil státní a veřejné výdaje. Ne za to, že je mnohokrát usvědčený lhář. Nýbrž za to, že je prý příliš proamerický a že odmítl prosadit rezoluci upírající Izraeli právo nenechat se vybombardovat. A šéf konzervativců Cameron si ihned pospíšil s ujištěním, že už ho ta americká politika vlastně taky nebaví. I pro něho je největší ambicí stihnout ještě premiérství státu, který už každou chvilku přestane existovat.

4965 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníPodpořte nás
Čtěte také

euPortal.cz

Nová hrozba od Erdogana, varuje Petr Hampl. „Istanbul“ je k ničemu. Hrůzná čísla z Německa jako důkazVážení čtenáři, pomozte nám prosímČernoši se tedy podílejí na vraždách z 85%, ačkoli tvoří 13% populace. Mají vysoký podíl i v ostatních kategoriích trestných činůArabští imigranti už útočí i v naší zemiFrancie vyhrožuje Polsku, že přijde o peníze z EU, pokud nezavede genderovou totalitu do svého zákonodárství

euServer.cz

Nová ruská ústava Kalousek ví stejně dobře jak to ví generál Flynn, že hnutí Blak Lives Matter je jen dočasnou zástěrkou toho, co má přijít po něm. Což je nová barevná revoluce fašistického střihu

ePortal.cz

Prosíme o pomoc. Buď se budeme bránit, nebo náš svět zanikneIstanbulská pirueta Andreje Babiše

Eurabia.cz

LGBT: Poskvrnili státní vlajku duhouOpravdu musí čeští vojáci být součásti francouzské okupace Afriky?

FreeGlobe.cz

Italská mafie vyměkla. Bere i homosexuály a syn jednoho z šéfů je...Kolik zatím stála válka proti terorismu peněz i životů?

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

eOdborar.cz

Ruská armáda má technologií, kterou nemají Američané. Armáda USA je zděšenaByl zprovozněn nový most mezi Ruskem a Čínou

ParlamentniListy.cz

Mafie z Kavčích hor? Drsná slova z Hradu, doplněná osobní zkušenostíNaštvaný zemědělec: Ať pan Prouza lidem řekne, kolik peněz zůstává u nich v supermarketech. Aby to stálo osmkrát více, než za kolik nakoupí?
Články autora
Průzkum
Měla by Česká republika vystoupit z EU?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď
Doporučujeme
PLATFORMA PRO ZACHOVÁNÍ EVROPSKÝCH HODNOT

Byli jsme i před unií, budeme i po ní. Boj za samostatnost našeho státu bude probíhat i po Lisabonu

dixienet.org

Rádio Dixie

Václav Klaus

Mladá pravice

D.O.S.T.

Pat Buchanan

Ron Paul

Eretz.cz - zpravodajství z Izraele

Československo 2008 tour
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění