Podle vůdčího britského imáma jsou popravy homosexuálů součástí šaríe

Autor: Redakce | Publikováno: 27.10.2006 | Rubrika: ShortNews
Mohamed - karikatura

Vůdčí imám z Manchesteru potvrdil, že si myslí, že popravy sexuálně aktivních homosexuálů jsou ospravedlněné. Arshad Misbahi, který sídlí v manchesterské Centrální mešitě, potvrdil své názory v rozhovoru s Dr. Johnem Cassonem, místním psychoterapeutem.

Dr Casson říká: “Zeptal jsem se ho, jestli jsou popravy homosexuálních muslimů v Íránu a Íráku přijatelným trestem podle šaríi, nebo jsou důsledkem kultury a nikoliv náboženství. Řekl mi, že ve skutečném muslimském státě jsou takové tresty součástí islámu: pokud byla osoba usvědčena soudem, u kterého svědčili čtyři svědkové, že viděli vlastní homosexuální čin”.

“Zeptal jsem se ho, jaký pohled na to má britský muslim. Zopakoval, že v islámském státě jsou tyto tresty ospravedlněné. Mohou vést ke smrti tisíců, pokud to ale odradí milióny od sexu a rozšiřování nemocí, pak to stálo za ochranu širší společnosti”.

“Znovu jsem se zeptal, jestli to není záležitost tradice, kultury nebo místních předsudků. ‘Ne’, řekl, ‘Je to součástí samotné doktríny islámu: že sex mimo manželství je zakázaný; to je uvedeno v Koránu a prorok prohlásil, že tyto tresty následují za takové chování’”.

Aktivista za práva homosexuálů Peter Tatchell řekl: “Je znepokojující, že někteří britští imámové podporují popravy homosexuálních muslimů a muslimek”.

http://info.pravdaoislamu.cz/

3859 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Podpořte nás
Čtěte také

euPortal.cz

Konec Ukrajiny: Jak Rotschildové zničili „nezávislou“ během několika letStrašné. Afričtí imigranti prodávají na ulicích drogy a ještě se lidem vysmívají. Podívejte seNezletilí imigranti hromadně znásilnili 14-leté děvče. Máme tady děsivou ukázku toho, co by se mohlo stát, kdyby se europoslankyni KDU-ČSL Šojdrové podařilo prosadit přijetí „syrských sirotků“Pozadí manipulovaného převratu 17. listopadu 1989. Havel byl člověk, který vlastně nikdy nepracoval, který si rád užíval alkoholu a sexu a který se nechal manipulovat svými přáteli Clintonem a AlbrightovouImigrantské „děti" hromadně znásilnily 14-letou dívku. Inspirace pro "sirotky" Šojdrové?

euServer.cz

Presstituce není jen zaměstnání, ale také stav duchaPoliticko-rozvratná činnost „Člověka v tísni“

ePortal.cz

Kdyby stát nevyhazoval šest miliard do luftu, aby si někteří mohli vozit zadky zadarmo, a namísto toho jimi financoval ČT, měli bychom VŠICHNI tu příšernou televizi aspoň zadarmoZměny zákonů z dílny ministerstva vnitra prospívají ČSSD a nikoliv občanům

Eurabia.cz

Video: Napadení při akci pálení koránu v NorskuChorvatská policie na hranici zahájila na imigranty palbu

FreeGlobe.cz

Kolik zatím stála válka proti terorismu peněz i životů?Chtějí zrušit výuku hymny na základních školách

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

eOdborar.cz

Výsledek snahy EU zničit průmysl slaví úspěch. V českých firmách začalo masové propouštěníŠvédští policisté neumí číst a psát. Výsledek inkluze a úpadku vzdělání ....

ParlamentniListy.cz

„Proboha, Šámalová a ČT lžou!“ Realita Hongkongu očima čtenáře. FOTO a VIDEO, které TV neodvysílá. Rabování, kokain, zapálení auta s řidičem a rozkazy v angličtiněMilion chvilek vyzval... A lid plní rozkaz! Po Letné se to začalo hýbat, Minář bude rád
Články autora
Doporučujeme
PLATFORMA PRO ZACHOVÁNÍ EVROPSKÝCH HODNOT

Byli jsme i před unií, budeme i po ní. Boj za samostatnost našeho státu bude probíhat i po Lisabonu

dixienet.org

Rádio Dixie

Václav Klaus

Mladá pravice

D.O.S.T.

Pat Buchanan

Ron Paul

Eretz.cz - zpravodajství z Izraele

Československo 2008 tour
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění