reklama
Citát
Lev„Národ je veliký jen silou své odvahy, vřelostí své víry a velikostí odhodlání snášeti utrpení a přinášeti oběti budoucnosti. Celá desetiletí čekali Poláci na své vzkříšení, dvacet let čekali Maďaři na svoji revizi. I my musíme čekati. ... Charakter národa nakonec rozhodne o tom, zda ne-li my, tedy naše děti dožijí se nové, lepší svobody a neodvislosti…“

Ladislav Rašín, projev v pomnichovském parlamentu 14. 12. 1938Pomsty muslimů se nebojím, říká Miloš Zeman

zeman

Exkluzívní rozhovor s předsedou Strany práv občanů k trestnímu oznámení brněnských muslimů ze sdružení Libertas Independent Agency. Místopředseda sdružení Lukáš Lhoťan tento krok zdůvodnil tvrzením, že výroky Miloše Zemana pro Prvnizpravy.cz v článku „ODS a zemanovci varují před islámem v Evropě“ zveřejněném 27. dubna, splňují charakteristiku trestného činu podněcováni nenávisti vůči skupině obyvatel, šíření poplašné zprávy a hanobení národa, etnické skupiny, rasy a přesvědčení.

Autor: Jiří Asher | Publikováno: 16.5.2010 | Rozhovory | 6644 čtenářů

Vřískot Jiřího Paroubka aneb Vejce soudruha předsedy

Paroubek

Přiznám se, že mnohokrát jsem přemýšlel, na co je vlastně předseda ČSSD tak pyšný. Za dobu svojí politické kariéry totiž nedokázal nic co by bylo hodno obdivu. Jeho přínos pro české občany i pro ČR je nulový a netuším, za co je vlastně placen z peněz daňových poplatníků. Vlastně jednou věcí se zapsal do dějin: nechal do krve zmlátit tisíce bezbranných mladých lidí na CzechTeku. I to odpovídá jeho egu a povaze. Proto s chutí fandím všem vrhačům vajec a spolu s nimi volám: hrrrrr na ně !!!

Autor: Jiří Asher | Publikováno: 28.5.2009 | Názor | 6992 čtenářů

Tragédie Mirka Topolánka

Topolánek

Když porovnáme slova a činy Margaret Thatcher, se slovy a skutky předsedy ODS, je to stejné, jako bych postavili vedle sebe Alfa Romeo a Trabanta. Topolánek rozehrál bezohlednou partii při níž dal na první místo své osobní zájmy, svoje ambice a svoje ego. Odpovědnost k celku, pokud kdy u něj vůbec nějaká kdy byla, odsunul na vedlejší kolej. Tak se konzervativní politik prostě nechová. Tento přístup byl vždy vlastní levičákům všeho druhu. Ostatně při pohledu na současnou politickou linii ODS, lze konstatovat, že nejde o stranu konzervativní, ale polosocialistickou s téměř nepatrnými náznaky koketování s politikou pravicovou.

Autor: Jiří Asher | Publikováno: 5.12.2008 | Zamyšlení | 5373 čtenářů

Šok v měsíci listopadu

Paroubek

Viníků dnešní situace je mnoho. Amatérsky rozjeté reformy premiéra Topolánka a jeho neschopnost vidět svět reálnýma očima. Komunistům pomohly nejen ony podivné reformní snahy, ale především až psychopatická touha Jiříha Paroubka po moci a po odvětě. Nebe nám budiž milostivo, kdyby se ještě jednou stal premiérem tento neuvěřitelný "zjev" české politické scény a oslavovatel vítězného února 48. Jak ale lze pozorovat, Topolánka nechává výsledek voleb i posun nálad ve veřejnosti lhostejným. Místo toho, aby provedl bleskové a razantní kroky k nápravě, a tím vrátil lidem důvěru v pravici nedělá opět nic. Za důležitější pokládá udržet se u moci do konce funkčního období. Že tím možná pohřbí vlastní stranu a republiku strčí do náruče socialistů a komunistů je mu zřejmě úplně jedno.

Autor: Jiří Asher | Publikováno: 21.11.2008 | Zamyšlení | 4147 čtenářů

OTŘESNÝ ZLOČIN KOMUNISTŮ: Ve věznici na Pankráci nechali zemřít desítky dětí, které porodily politické vězeňkyně

Bolšnac 04

Před časem se Milan Paumer v rozhovoru pro Euportál zmínil o tom, že matka sourozenců Mašínových je pohřbena ve společném hrobě v Ďáblicích s desítkami malých dětí. Ty porodily v pankrácké věznici v padesátých letech ženy, vězněné z politických důvodů. I když v té době bylo v Praze několik dobře vybavených porodnic, vězeňská správa neposkytla narozeným dětem odpovídající péči. Malé kojence tak komunisté odsoudili k smrti. V otřesných podmínkách bolševického kriminálu, ve kterém službu vykonával polovzdělaný, primitivní personál neměli kojenci šanci přežít.

Autor: Jiří Asher | Publikováno: 4.3.2008 | Politika | 11566 čtenářů

Zdena Mašínová exkluzívně pro EUportál a Globallpress: Děkuji panu premiérovi za odvahu !

Vlastenec

Podle jejího názoru udělal po listopadu 1989 velkou chybu bývalý prezident Václav Havel a především jeho zásluhou dodnes zůstali komunisté součástí české politické scény. "Havel měl tehdy v rukou obrovskou moc. Namísto toho, aby činnost komunistické strany zakázal obklopil se různými Čalfy a komunistům tak opět otevřel dveře do politiky. Jeho úvahy o tom, že komunisté sami zaniknou jsme už tehdy považovali za absolutní nesmysl,"prohlásila a dodala, že tento krok čeká na dnešní mladé lidi.

Autor: Jiří Asher | Publikováno: 28.2.2008 | Rozhovory | 7180 čtenářů

Prezidentská volba a totalitní manýry sociální demokracie

Bolšnac 05

Po parlamentních volbách se zdálo, že sociálnědemokratická politická "kultura" dosáhla vrcholu a nic horšího než čeho jsme tehdy byli svědky se už stát nemůže. Dnes už lze s jistotou říct, že šlo o naivní představu. Při druhém dni volby prezidenta republiky, padly všechny myslitelné hranice. Výhružky přímo v prostorách pražského Hradu, otevřené vydírání, bezohledné ataky, vyděračské esemesky, noční vyzvánění u dveří zákonodárců. Otřesné divadlo v režii sociálních demokratů, pokračuje před zraky šokované veřejnosti i tento týden, a nikdo si už nemůže být jistý ničím. Jako bonus navíc dostalo pět zákonodárců poštou v obálkách kulky ze střelných zbraní. Taková je dnešní realita české politické scény.

Autor: Jiří Asher | Publikováno: 13.2.2008 | Zamyšlení | 3857 čtenářů

Izrael slaví šedesát let. Vše nejlepší!

Izrael

Pátého prosince začnou Židé zapalovat slavnostní devítiramenné menory a nad Zdí nářků v Jeruzalémě bude slavnostně zapáleno první chanukové světlo na tradičním olejovém svícnu. Do všech židovských domácností po celém světě zavítají radostné okamžiky, na které se především děti těší po celý rok.

Autor: Jiří Asher | Publikováno: 29.11.2007 | Blízký východ | 5804 čtenářů

Der Spiegel: Demokracii v Německu zlikvidovali komunisté společně s nacisty

Hák

Mnoho let vytrvale poukazují někteří historici, politologové, novináři i mnozí členové pravicových stran a spolků na skutečnost, že se nacistická i komunistická ideologie zrodila ve stejném prostředí, má stejný základ,stejný cíl a liší se od sebe pouze v mírných nuancích. Každý kdo s tímto názorem veřejně v Česku vystoupil, byl až doposud okamžitě na hlasitého povyku označen za extrémistu, lháře a téměř za vlastizrádný živel. Obzvlášť hlasití byli vždy představitelé KSČM, kteří neváhali tvrdit, že právě komunisté byli přední "bojovníci" proti "fašismu". Informace v článku historika Heinricha Augusta Winklera, které tento týden zveřejnil mezinárodně respektovaný magazín Der Spiegel, je však usvědčuje ze lži a plně dává za pravdu všem, kteří trdili pravý opak.

Autor: Jiří Asher | Publikováno: 9.11.2007 | Politika | 5274 čtenářů

Kdy dostanou bratři Mašínové Řád Bílého lva ?

NE-KSČM

Celý život byla Zdena Mašínová pod odhledem STB. Právem čekala, že satisfakce pro její sourozence přijde po listopadu 89. Ta se ovšem nedostavila neposud. Na místo toho dodnes v poslanecké sněmovně exhibují lidé, kteří koncem čtyřicátých let pomáhali likvidovat demokracii v naší zemi a dokonce jsou spoluautory komunistické ústavy. A protože se vůbec nezměnili dodnes vykřikují, že bratři Mašínové byli zločinci. Podle historiků povraždili komunisté 150 miliónů lidí po celém světě. To ovšem soudruhům nevadí. Sotva ale někdo při obraně svobody vztáhne ruku na komunistu je vrah a kriminálník.

Autor: Jiří Asher | Publikováno: 19.9.2007 | Zamyšlení | 8563 čtenářů

Kauza amerického radaru podle osvědčeného scénáře KGB

Bolšnac 04

Stejně jako v době studené války dnes „mírová“ hnutí proti základnám tvoří z velké části různé komunistické, islámské, antiamerikanistické a latentně antisemitistické organizace. Zde si o nich můžete přečíst více.

Autor: Jiří Asher | Publikováno: 21.3.2007 | Politika | 5235 čtenářů

11 článků (1 stránka)
Podpořte nás
Čtěte také

euPortal.cz

Hnutie Black Lives Matter podporuje potraty, homosexualitu a je proti rodinePosláním zpravodajských služeb USA je obelhávat násGender ideologie LGBT představuje možná větší nebezpečí než komunistická ideologieBlack lives matter chce zničit Západní civilizaci, národy a rodinné jednotky, varuje Nigel FarageEvropská komise chystá na zemědělce dotační podvod

euServer.cz

Koněvobijci a churchillobijci vyvolávají dojem fašistů. Na které straně stály za okupace a protektorátu rodiny pana Hřiba, Koláře a Novotného?Evropská komise vypracovala další dokument, jenž počítá s rozmísťováním migrantů do členských zemí, které bude možno provádět i bez jejich souhlasu. Solidaritu si v EU prostě rozvracet nedáme

ePortal.cz

Sluníčkáři chtějí vyvolat anarchii a urychlují svou revoluci a totální převzetí moci. Buď se budeme bránit, nebo náš svět zanikneObrana hotovosti

Eurabia.cz

Podle Langšádlová z TOP09 je islamistický režim Erdogana nezastupitelným spojencem ČR ...Šílený: Turecká tajná služba se podílela na imigrantských násilnostech ve Vídni!

FreeGlobe.cz

Italská mafie vyměkla. Bere i homosexuály a syn jednoho z šéfů je...Kolik zatím stála válka proti terorismu peněz i životů?

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

eOdborar.cz

Byl zprovozněn nový most mezi Ruskem a ČínouTakže když potřebují zničit Trumpa, tak kvůli tomu zničí i USA?

ParlamentniListy.cz

Dopis Schillerové nadzvedl starosty ze židle, vyvěšovaly se černé vlajky. Hejtman Netolický to teď chce změnit zákonem17 českých europoslanců zvedlo ruku na podporu protestů v USA a proti Trumpovi. Některá jména Klause juniora velmi nemile překvapila
Články autora
Průzkum
Měla by Česká republika vystoupit z EU?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď
Doporučujeme
PLATFORMA PRO ZACHOVÁNÍ EVROPSKÝCH HODNOT

Byli jsme i před unií, budeme i po ní. Boj za samostatnost našeho státu bude probíhat i po Lisabonu

dixienet.org

Rádio Dixie

Václav Klaus

Mladá pravice

D.O.S.T.

Pat Buchanan

Ron Paul

Eretz.cz - zpravodajství z Izraele

Československo 2008 tour
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění