reklama
Citát
Lev„Národ je veliký jen silou své odvahy, vřelostí své víry a velikostí odhodlání snášeti utrpení a přinášeti oběti budoucnosti. Celá desetiletí čekali Poláci na své vzkříšení, dvacet let čekali Maďaři na svoji revizi. I my musíme čekati. ... Charakter národa nakonec rozhodne o tom, zda ne-li my, tedy naše děti dožijí se nové, lepší svobody a neodvislosti…“

Ladislav Rašín, projev v pomnichovském parlamentu 14. 12. 1938Polsko - garant evropské svobody?

Vlajka - Polsko

Mnozí další obyvatelé "bohaté západní Evropy", se rádi vysmívají Polákům pro jejich ekonomickou situaci a to, že chodí pracovat do západní Evropy. Otázka je, kdo se bude smát naposled - ve Francii žije deset milionů muslimů, zejména Arabů, v Německu tři miliony Turků. Obě země, jejíž občané se tak rádi nad Poláky povyšují, mohou jednou docela klidně škemrat ve Varšavě o vojenskou pomoc proti agresivním islamistům, proti kterým boj už nebudou zvládat. A co budou dělat Češi?

Autor: Finrod Felagund | Publikováno: 17.4.2008 | Zamyšlení | 3743 čtenářů

Bůh, nebo vlastně příroda, dopřej Royalové vítězství!

Vlajka - Francie

Nicolas Sarkozy by byl dobrý president. Ano, v normální zemi, kterou Francie jednoduše není; a Francie si ho nezaslouží. Má vesměs dobré ideje (ekonomické, zahraničněpolitické, společenské), nicméně možnost jejich prosazení v současné francouzské společnosti vidím jako takřka minimální, a Sarkozyho presidentství by bylo pouze mrháním sil schopného člověka, které by přišly vniveč a toliko by prodloužily agonii, v níž se současná francouzská společnost nachází. Bon courage, France! Bon choix! Votez Madamme Royale!

Autor: Finrod Felagund | Publikováno: 21.4.2007 | Zamyšlení | 5175 čtenářů

Základny USA v České republice? Samozřejmě

USA

V současnosti jsme svědky něčeho, co v teoretické rovině popsal Samuel Huntington už v roce 1993 jako tzv. „střet civilizací“. Po 11. září je naše civilizace de facto ve válce s fanatickým islámem, nicméně v poslední době jsme se dostali do války (byť zatím jen studené) s islámem jako takovým. Naše bezpečnost je významně ohrožena několika faktory: předně v době obrovského hospodářského růstu západních států EU, zejména Francie a Německa, postavily tyto státy svůj růst na levné námezdní pracovní síle, kterou brali zejména z muslimské imigrace.

Autor: Finrod Felagund | Publikováno: 22.2.2007 | Zamyšlení | 6381 čtenářů

Občané členských států eurozóny chtějí zrušit euro

Euro

Dle průzkumu Financial Times v Itálii, Německu, Francii a Španělsku se ukázalo, že občané těchto států eurozóny požadují návrat k národním měnám.

Autor: Finrod Felagund | Publikováno: 6.2.2007 | ShortNews | 7277 čtenářů

EU už nám přikazuje i to, jak máme poslouchat hudbu

Bolšnac 20

Pořídil jsem si nový mobil, který umožňuje i přehrávat MP3, k němu velkou paměťovou kartu – a těšil jsem se na dobrý poslech. Bohužel jsem zjistil, že maximální možná hlasitost, která lze nastavit, je natolik nízká, že hudbu například ve vlaku nebo v metru není vůbec slyšet. Jaké bylo mé překvapení, když jsem zjistil, že za „chybou“ nestojí výrobce telefonu, ale regulace Evropské unie, která stejným způsobem reguluje i maximální možnou hlasitost iPodů určených pro trh EU.

Autor: Finrod Felagund | Publikováno: 5.2.2007 | ShortNews | 3890 čtenářů

Proč hnědne bývalá NDR? Problémy s identitou a imigrací

Kříž

Média nám přinášejí vážné zprávy o tom, že NPD vyhrává v bývalé NDR v jednom městě za druhým. Věc je to opravdu vážná, neboť NPD je strana, která se přímo hlásí k NSDAP a jako taková je velmi nebezpečná. Otázka je, proč tak ti lidé činí. Důvod nám v médiích neřeknou, neboť úzce souvisí s neúspěchem evropského integračního procesu a teorie multikulturalismu.

Autor: Finrod Felagund | Publikováno: 25.10.2006 | Politika | 6661 čtenářů

Podporujme americké základny v ČR, protože Evropská unie je spojencem islámu

USA

Kdybyste mi položili otázku, zda americké základny v ČR ano či ne, před tzv. aférou s karikaturami muslimského proroka Mohameda, odpověděl bych nejspíš ne. S karikaturami však aspoň pro mě přišel dost podstatný zlom. Ztratil jsem absolutně důvěru ve dvě věci – jednak v Evropskou unii a pak v mírumilovnost islámu, která už tak byla dost nalomená událostmi ve Francii na konci roku 2005.

Autor: Finrod Felagund | Publikováno: 25.9.2006 | Politika | 6182 čtenářů

7 článků (1 stránka)
Podpořte nás
Čtěte také

euPortal.cz

Václav Klaus ml. řekl, že by bylo dětinské vystupovat z Evropské unie a že podle něj lze EU reformovat...Řecká vláda zakazuje 22 pro-migračních neziskovek za nesplnění nového zákonaPotvrzeno: Miliardář Soros platil hnutí Black Lives Matter, které v USA rabuje obchody, zapaluje budovy a policejní auta. Uvnitř video: “Jak jsem udělal Havla prezidentem”Chcete, aby imigranti a suníčkářská lůza rabovali i v našich městech?Německo chrání svou Čtvrtou říši – EU. Německý parlament schválil trest odnětí svobody za spálení vlajky Evropské unie až na tři roky!

euServer.cz

Patrušev, Putin a PandemieMožná s těmi pomníky zbourají i naši civilizaci. Pokrokáři s naší evropskou civilizací hodlají zatočit stejně jako tenkrát Lenin

ePortal.cz

Sluníčkáři chtějí vyvolat anarchii a urychlují svou revoluci a totální převzetí moci. Buď se budeme bránit, nebo náš svět zanikneZrušte WHO

Eurabia.cz

Rakouský politik se připravuje na setkání s Antifou - s kvéremNikdy nedovolím experimenty s (homo)sexualizací dětí: Prezident

FreeGlobe.cz

Italská mafie vyměkla. Bere i homosexuály a syn jednoho z šéfů je...Kolik zatím stála válka proti terorismu peněz i životů?

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

eOdborar.cz

Byl zprovozněn nový most mezi Ruskem a ČínouTakže když potřebují zničit Trumpa, tak kvůli tomu zničí i USA?

ParlamentniListy.cz

John Bok: Beneš nabídl pohraničí Hitlerovi. Milion chvilek? Nepříjemný zážitekZaříznutí Kubery? Senátor ODS jasně promluvil. A dal vzkaz Pavlu Novotnému
Články autora
Doporučujeme
PLATFORMA PRO ZACHOVÁNÍ EVROPSKÝCH HODNOT

Byli jsme i před unií, budeme i po ní. Boj za samostatnost našeho státu bude probíhat i po Lisabonu

dixienet.org

Rádio Dixie

Václav Klaus

Mladá pravice

D.O.S.T.

Pat Buchanan

Ron Paul

Eretz.cz - zpravodajství z Izraele

Československo 2008 tour
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění