reklama
Citát
Lev„Národ je veliký jen silou své odvahy, vřelostí své víry a velikostí odhodlání snášeti utrpení a přinášeti oběti budoucnosti. Celá desetiletí čekali Poláci na své vzkříšení, dvacet let čekali Maďaři na svoji revizi. I my musíme čekati. ... Charakter národa nakonec rozhodne o tom, zda ne-li my, tedy naše děti dožijí se nové, lepší svobody a neodvislosti…“

Ladislav Rašín, projev v pomnichovském parlamentu 14. 12. 1938Podpořte nás prosím v boji proti mediální propagandě

Podpořte nás prosím a bojujte společně s námi za to, aby naše země byla opět naše, aby se tu dalo dobře žít a abychom tuto zemi ubránili pro nás i pro naše děti a vnuky a další generace. Finanční prostředky, které darujete, budou efektivně využity. Děkujeme. EUportal.cz

Číslo účtu: 2700168305/2010, Fio banka a.s.
Variabilní symbol:
001

Tato pravda byla tak nepříjemná, že ji Facebook musel smazat. Přečtěte si ji aspoň zde. Také se domníváte, že tento názor již nelze vyslovit, aniž by byl okamžitě odstraněn?

PC

Tento názor, který včera na FB napsal Pavel Hasenkopf, byl cenzurou odstraněn.  Cituji jej tudíž ještě jednou já: 

Autor: Tomáš Vaněk | Publikováno: 7.2.2019 | Zamyšlení | 3449 čtenářů

Rusko ve svých krocích, ať se nám to líbí nebo nelíbí, v podstatě sleduje zcela racionálně svůj státní zájem. Rusko v tuto chvíli již svůj boj o Krym vyhrálo

rusko

Pokud jde o Evropu, nemá z výše stanovených předpokladů k disposici v podstatě nic. Navíc, zatímco politická reprezentace Ruska je nepochybně bez problému ochotna riskovat ekonomické sankce a z nich plynoucí problémy pro obyvatelstvo, nejsou politické „elity“ zemí EU ochotny vysvětlit obyvatelům ekonomické problémy (např. nárůst cen energií) jako nezbytnost. A je nutno přiznat, že většina obyvatel EU by tyto důsledky nebyla ani ochotna akceptovat.

Autor: Tomáš Vaněk | Publikováno: 10.3.2014 | Zamyšlení | 2953 čtenářů

Klausův “vrtoch”, sudetští Němci a Lisabonská realita

SDP

Již reakce pana Posselta, který “považuje Klausův požadavek za omezování lidských práv sudetských Němců a za cynickou hru s osudy milionů lidí, zbavených práv, vyhnaných a mnohdy zavražděných a jejich potomků" svědčí o tom, že jde opravdu o hodně, a že bychom měli bedlivě vážit své další kroky.

Autor: Tomáš Vaněk | Publikováno: 20.10.2009 | Politika | 3061 čtenářů

Nezhasínejte prosím, šetříme...Aneb – ještě chcete Lisabonskou smlouvu?

EU otaznik

Pokud jde o způsob, jak toto rozhodnutí vzniklo, je přímo varující… kdosi cosi kdysi v „Bruselu“ podepsal. Chápu že se k tomu dnes raději nehlásí. A takový postup bude po případné ratifikaci Lisabonské smlouvy daleko jednodušší – vetovat nepůjde již téměř nic. Lze tedy jen doufat, že k ní, i díky usílí našich senátorů, nedojde.

Autor: Tomáš Vaněk | Publikováno: 18.10.2009 | Zamyšlení | 3283 čtenářů

Ještě chcete Lisabonskou smlouvu?

Šaria

Mezi tyto oblasti patří například azylová a energetická politika. Mnohokrát bylo, nejen zde, upozorňováno na rizika plynoucí z těchto plánovaných posunů a stejně tak mnohokrát byla všechna rizika šmahem odmítána a bagatelizována “eurooptimisty” s tím, že k ničemu takovému, jako je povinné přerozdělování imigrantů přece nemůže nikdy dojít. A ejhle – první vlaštovka je zde.

Autor: Tomáš Vaněk | Publikováno: 7.6.2009 | Zamyšlení | 5443 čtenářů

Klamete, pane Zahradile. Víme také, kdo je Jidáš

Zahradil

Na vážkách v té chvíli byl na jedné straně osud premiéra a na druhé straně pro stát nevýhodná smlouva s časovým horizontem známým pod termínem “dočasně”. Výsledek známe. Tím zrazeným je v tomto případě ČR a její občané, těch 30 stříbrných bylo pokračování vlády o 24 měsíců a víme také, kdo je Jidáš.

Autor: Tomáš Vaněk | Publikováno: 25.5.2009 | Zamyšlení | 6415 čtenářů

Lisabonská smlouva činí z České republiky závislé území pod správou vyšší moci

Bolšnac 20

Tento posun fakticky likviduje možnost nekonat dle výsledků hlasování, a tak likviduje v těchto oblastech suverenitu naší země a činí z ní závislé území pod správou vyšší moci. Vám, co tomu nevěříte, velice doporučuji si přečíst, jak jednala včera delegace EP s prezidentem České republiky. A to jsme ještě LS nepodepsali. Jak s námi všemi budou jednat poté, co podepíšeme?

Autor: Tomáš Vaněk | Publikováno: 8.12.2008 | Politika | 4278 čtenářů

Lisabonská smlouva znamená konec demokracie

EU da ruda

Občas se samozřejmě děsně servou o zákon, který zcela vyjímečně nepřiputuje z Bruselu – třeba zda ten a ten den bude dnem památným či přímo státním svátkem.... Tématem voleb jíž nebude celkové směřování státu, změna zákonů, postavení občana vůči státu či energetická politika.... mediálně tvarovaní manekýni budou občanům slibovat kolik peněz získají z Bruselu (tedy z peněz které tam občané napřed poslali) a jak budou v Bruselu prosazovat v zájmu občanů to či ono – například snížení kvoty afrických přistěhovalců které musíme dle „společné přistěhovalecké politiky“ přijmout (jak to dopadne bude ovšem předem jasné každému, kdo ovládá trojčlenku).

Autor: Tomáš Vaněk | Publikováno: 2.12.2008 | Politika | 4313 čtenářů

Pane Topolánku, volba nezní: Lisabon, či Moskva..

EU da ruda

Musím se nepokrytě přiznat, že úvaha M. Topolánka mne, jak jako člena ODS tak především občana ČR, tak říkajíc “nadzvedla ze židle”. Obsahuje totiž řadu nejen sporných, ale i, slušně řečeno, ne zcela pravdivých tvrzení. Jsem totiž naprosto přesvědčen, a nejen já, že volba nezní “Lisabon, či Moskva”.. ale “Lisabon nebo svoboda volby – pro nás a pro naše děti”

Autor: Tomáš Vaněk | Publikováno: 24.11.2008 | Zamyšlení | 3290 čtenářů

Topolánek chce zavázat ODS k hlasování pro Lisabon aneb někteří z nás jsou si rovnější

EU - Vykřičník

O další prohloubení příkopu mezi Hradem a Strakovou akademií se ve čtvrtek postaral předseda vlády a ODS Mirek Topolánek. Zopakoval, že Česko nemá jinou možnost než ratifikovat Lisabonskou smlouvu. Chystá se proto požádat prosincový kongres, kde bude s pražským primátorem Pavlem Bémem bojovat o předsednické křeslo, aby zavázal poslance a senátory k hlasování pro ústavní smlouvu EU.

Autor: Tomáš Vaněk | Publikováno: 24.11.2008 | Politika | 3025 čtenářů

Proevropští voliči ODS - demagogie nebo ”lhaní do vlastní kapsy”?

No EU

„ProEvropští“ voliči ODS prostě nechtějí, aby jim někdo mluvil do „jejich věcí“... a je jim jedno jestli to „mluvení“ bude pocházet z Prahy (proto nechtějí vládu levice) nebo z Bruselu (a proto nechtěli Evropskou ústavu a nechtějí ani Lisabonskou smlouvu). Jejich postoj by se dal asi nejlépe shrnout výrokem Irského voliče, hlasujícího v referendu proti LS, který byl citován v MfD. „Mám Evropu rád - ale proč nám do p…e chtějí pořád mluvit do NAŠICH věcí“….

Autor: Tomáš Vaněk | Publikováno: 10.11.2008 | Zamyšlení | 2431 čtenářů

České národní zájmy a Lisabonská smlouva

lev

Není pochyb o tom, že i v České republice existují zájmové skupiny a jednotlivci, pro které by bylo přijetí Lisabonské smlouvy z jejich zcela soukromých a sobeckých důvodů výhodné - tento fakt je svým významem nicméně zcela nesouměřitelný s národními zájmy ČR tak, jak je pojímáme a jak byly definovány i v mnoha politických materiálech ODS za posledních 10 let. I proto je nezbytné Lisabonskou smlouvu odmítnout - jinak totiž ODS popře sama sebe a stane se nedůvěryhodnou stranou nejen pro své voliče, ale i pro většinu svých členů se všemi důsledky, které z toho vyplynou.

Autor: Tomáš Vaněk | Publikováno: 12.6.2008 | Politika | 4816 čtenářů

Lisabonská smlouva – výhody a slabiny nové euroústavy

Je vote non

Měli bychom si uvědomit, že pokud bude tato pro náš stát nevýhodná smlouva ratifikována, stane se to díky hlasům našich poslanců a senátorů a vlastně díky souhlasu celé ODS. A já opravdu nechci, aby se mne mé děti a vnuci ptali stejně jako já se ptal svého táty – co jste to proboha v roce 1948 připustili. Vždyť k čemu nám budou, mimo jiné, naši brilatní ministři, když se po podpisu této smlouvy stanou je převodní pákou bruselských direktiv?

Autor: Tomáš Vaněk | Publikováno: 1.1.2008 | Politika | 6056 čtenářů

13 článků (1 stránka)
Podpořte nás
Čtěte také

euPortal.cz

Přátelé, pomozte, prosím, a přispějte na dobrou věc...Bude vám zle. Paříž se stala pos.ranou špinavou dírou. Vládne tam právo šáría, drogy a páchne jako Afrika. Podívejte se, než to video smažouTehdy se Havel dozvěděl, že se stane prezidentem… George Soros hovoří o svých setkáních s Václavem Havlem a Karlem Schwarzenbergem…I my jsme jako Salvini posedlí ochranou hranic a bezpečností českých občanůManipulátoři manipulují: Prohlášení Víta Jedličky o vynutitelnosti zavedení eura v České republice čistě z vůle Bruselu je pravdivé. Odhalení webu Manipulátoři, že jde o dezinformaci, odhaluje spíš Manipulátory

euServer.cz

Otázka nejen pro pražskou smečku: Co je demokratičtější?Jak daleko je Milion chvilek od demokracie a jak blízko má k fašizmu

ePortal.cz

Palestinský kult smrtiČulík, Kartous a elfové, praporečníci nové totality

Eurabia.cz

V Africe masové vyvražďují černoši bělochy a Evropě je to jedno. Začnou brzy vraždit bělochy i v Evropě?Britská policie šikanuje lidi, kteří jsou obvinění z nenávisti. K obvinění stačí veřejně odmítnout ideologií LGBT

FreeGlobe.cz

Šílená hysterie feministek. Zmlátily lidský plod tyčí a pak ho zapálily (+ video)Anarchista chtěl podpálit středisko pro nelegální imigranty! (+ foto)

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

eOdborar.cz

Agent CIA promluvil: Šokující informace o tom, jak globální elita týrá děti a zneužívá je na satanistické rituályNová šéfová Evropské centrální banky Christine Lagardeová je součást zkorumpované mafie státních úředníků

ParlamentniListy.cz

„Pražská kavárna se nad ním ofrňuje, ale oživí vám preference.“ Jiří Paroubek radí ČSSD místo Šmardy nasadit velice známou tvářDalší vývoj kolem vlády? Třeba tento: Ringo Čech na kulturu? Pozapomenuté řešení, které už tu bylo. Nebo Babiš počká, až ČSSD odejde...
Články autora
Doporučujeme
PLATFORMA PRO ZACHOVÁNÍ EVROPSKÝCH HODNOT

Byli jsme i před unií, budeme i po ní. Boj za samostatnost našeho státu bude probíhat i po Lisabonu

dixienet.org

Rádio Dixie

Václav Klaus

Mladá pravice

D.O.S.T.

Pat Buchanan

Ron Paul

Eretz.cz - zpravodajství z Izraele

Československo 2008 tour
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění