Islám začíná svírat Evropu
Autor: Redakce | Publikováno: 14.03.2007 | Rubrika: ShortNews
Ilustrace
Jak Ulfkotte vysvětlil 8. března na setkání křesťanských demokratů ve Wetzlaru, více a více institucí se přizpůsobuje muslimům. Mnoho bank, řekl, se zbavuje prasátek, protože se obává ztráty muslimských zákazníků. Muslimové považují prase za nečisté zvíře. Němečtí řezníci, kteří prodávají vepřové, se stávají oběťmi muslimských extrémistů, říká Ulfkotte. Muslimové příležitostně plivou na klobásy prodávané na otevřených trzích.

Islám pomalu ale jistě svírá evropskou kulturu, varuje německý novinář a univerzitní lektor Udo Ulfkotte. Tradiční hodnoty, zvyky a soudní standardy jsou postupně přizpůsobovány, aby splnily požadavky muslimů.

Jak Ulfkotte vysvětlil 8. března na setkání křesťanských demokratů ve Wetzlaru, více a více institucí se přizpůsobuje muslimům. Mnoho bank, řekl, se zbavuje prasátek, protože se obává ztráty muslimských zákazníků. Muslimové považují prase za nečisté zvíře.

Němečtí řezníci, kteří prodávají vepřové, se stávají oběťmi muslimských extrémistů, říká Ulfkotte. Muslimové příležitostně plivou na klobásy prodávané na otevřených trzích.

V některých evropských městech odmítají muslimští taxíkáři přepravovat psy, dokonce o vodící psy slepců. Dvě školy v Berlíně zavedly oddělené vchody - jeden pro německé křesťany a Židy a druhý pro muslimské Araby a Turky.

Zapouštět kořeny začíná i islámské právo šaría. Banky nabízejí produkty, které jsou v souladu s šaríou, říká Ulfkotte. Berlínské autority uznaly šaríatského právníka, který řeší rodinné spory.

Podle novináře mnoho německých politiků postupnou islamizaci přehlíží. Často zdůrazňují, že velká většina německých 3,5 miliónu muslimů jsou mírumilovní občané. Ulfkotte ale říká, že 40 procent z nich je přesvědčeno, že německé instituce nejsou v souladu s islámem.

Mnoho muslimů podle něj demonstruje nedostatek tolerance. Aby byla jejich integrace úspěšná, museli by přijmout základní evropské hodnoty.

Podle Ulfkotteho jsou dobrým příkladem toho, že je to možné, hinduisté. Přijímají, že Evropané jedí hovězí, i když považují krávy za posvátná zvířata.

http://info.pravdaoislamu.cz/