Homofobní incident
Autor: Redakce | Publikováno: 28.08.2007 | Rubrika: ShortNews
Ilustrace
V roce pátém se paní Barrowsová opovážila na vlnách BBC vyslovit názor, že děti by se neměly svěřovat do péče homosexuálně obcujícím dvojicím. Druhý den u ní zazvonila policistka, že prý povídá veřejně věci, jaké by neměla.Registraci homosexuálně obcujících dvojic se chystá uzákonit irský premiér Ahern, francouzský prezident Sarkozy dal pokyn ministrovi Bertrandovi, aby otevřel cestu k adopcím dětí homosexuály. Bývalý předseda newyorské sekce WJC Stephen E. Herbits se ve volebním štábu Hillary Clintonové bude starat o styk s pětašedesáti homosexualistickými skupinami. A v Itálii homosexuálové organizovali "program" Madonna pláče sperma.

V roce pátém se paní Barrowsová opovážila na vlnách BBC vyslovit názor, že děti by se neměly svěřovat do péče homosexuálně obcujícím dvojicím. Druhý den u ní zazvonila policistka, že prý povídá veřejně věci, jaké by neměla.

Daily Mail, Telegraph

Registraci homosexuálně obcujících dvojic se chystá uzákonit irský premiér Ahern, francouzský prezident Sarkozy dal pokyn ministrovi Bertrandovi, aby otevřel cestu k adopcím dětí homosexuály. "Musíme uvažovat, zda by tyto páry nemohly adoptovat děti," vykládá (možná pod vlivem své řeckými bolševiky obdělané milenky) inženýr Paroubek. Bývalý předseda newyorské sekce WJC Stephen E. Herbits se ve volebním štábu Hillary Clintonové bude starat o styk s pětašedesáti homosexualistickými skupinami. A v Itálii homosexuálové organizovali "program" Madonna pláče sperma.

Ve svém fotbalovém týmu nechci homosexuály. Kolik stojí taková věta? UEFA za ni účtuje tři tisíce švýcarských franků.

Svoboda je otroctví. Orwella zrovna vysílají na Vltavě.

 

 

http://vpravo.blog.cz/0708/homofobni-incident