Je homosexualita léčitelná?
Autor: Karel Orlík | Publikováno: 03.10.2007 | Rubrika: Kulturní válka
Ilustrace
Jeden z předních homosexuálních aktivistů ve Spojených státech, Michael Glatze, byl zakladatelem a dlouhou dobu i šéfredaktorem Magazínu pro homosexuály Young Gay America. Když se stal křesťanem, skončil s těmito aktivitami a napsal: "Homosexualita je výhradně fixována na sexuální žádost a proto nemůže nikdy naplnit život. Homosexualita je "neurotická", není "přirozená" a překáží člověku v nalezení jeho identity, jeho "JÁ". Při rozloučení s homosexuální praxí si napsal na svůj PC: "Homosexualita je smrt - já volím život." Ještě v loňském říjnu se objevil jako homo-aktivista na titulní straně magazínu Time. Dnes je mu 30 a ukončil tak po 16 létech své homosexuální aktivity."

V rubrice Kulturní válka (http://www.euportal.cz/Articles/1844-homosexualni-utok-proti-svobode-slova.aspx) psal Roman Joch o homosexuálech. V zářijovém vydání měsíčníku Herold vyšel rovněž článek na toto téma. Snad to bude naše čtenáře zajímat:

"Jeden z předních homosexuálních aktivistů ve Spojených státech, Michael Glatze, byl zakladatelem a dlouhou dobu i šéfredaktorem Magazínu pro homosexuály Young Gay America. Když se stal křesťanem, skončil s těmito aktivitami a napsal:

"Homosexualita je výhradně fixována na sexuální žádost a proto nemůže nikdy naplnit život. Homosexualita je "neurotická", není "přirozená" a překáží člověku v nalezení jeho identity, jeho "JÁ". Při rozloučení s homosexuální praxí si napsal na svůj PC: "Homosexualita je smrt - já volím život."

Ještě v loňském říjnu se objevil jako homo-aktivista na titulní straně magazínu Time. Dnes je mu 30 a ukončil tak po 16 létech své homosexuální aktivity."

Druhou osobností je vydavatelka Homo-magazínu Venus, Charlene E.Cothran. Také ona zvítězila nad homosexualitou vírou v Ježíše Krista. Dnes vyzývá ve svém magazínu gaye a lesby k víře.
"Homosexualita je hřích - není větší než jiné hříchy, ale přesto je to hřích", napsala bývala lesbička.

(Herold 9/07, ko)