ZABILI JSTE NÁM SKRIPALA,TAK TADY MÁTE PŘES DRŽKU, VÁLEČNÝM ZLOČINCEM SNADNO A RYCHLE A DONALD TRUMP NA TO KÁPNUL
Autor: Miloš Hakl | Publikováno: 20.04.2018 | Rubrika: Zamyšlení
Ilustrace
Nejdříve kvíz o Skripalovi: Dostal jed a) na letišti b) doma c) na koupališti d) někde jinde e) nedostal žádný jed a) byl to Novičok b) nebyl to Novičok, ale byli to Rusové c) byl to BZ nebo to nebyl BZ d) otrávil se ruským sýrem a) Skripal byl otrávený a zemřel b) Skripal byl otrávený a nezemřel c) Skripal nebyl otrávený a zemřel-nezemřel a tak dále.

Konečně se to povedlo. Ne napoprvé, ale stejně. Prostě, když se někdo hodně snaží, tak se úspěch dostavit musí.

 

Nejdříve kvíz o Skripalovi:

  1. Dostal jed a) na letišti b) doma c) na koupališti d) někde jinde e) nedostal žádný jed
  2. a) byl to Novičok b) nebyl to Novičok, ale byli to Rusové c) byl to BZ nebo to nebyl BZ d) otrávil se ruským sýrem
  3. a) Skripal byl otrávený a zemřel b) Skripal byl otrávený a nezemřel c) Skripal nebyl otrávený a zemřel-nezemřel a tak dále.

 

Kvíz Rádia Jerevan. Odpovídat na kvíz je zakázáno. Každý den něco jiného a žádná z těch verzí neobstojí před kýmkoli, kdo má IQ alespoň padesát. A hlavně – vyšetřovat nic nebudeme, protože paní Mayová přesně ví, jak to bylo. Jenže sami vidíte, že to je hodně slabé. Ale i když je to slabé, vyhostíme diplomaty a zavedeme sankce proti Rusku. Proč? S tím neotravujte.

Na sankce to tedy stačilo, ale na válku ještě ne. Tak tedy přitvrdíme, protože válčit se musí. Zabili jste nám Skripala, tak tady máte přes držku. Že nebyl zabitý? To nijak nevadí. A vy, co pořád otravujete s nějakými dotazy – vy si dejte pozor.

 

Tak se rychle přesuneme do Sýrie. Kvíz je stejný, bylo nebylo. Raději neodpovídejte. Bylo nebylo, my prostě zaútočíme. Natvrdo je to ale takto: tři státy světa z neznámých pohnutek zaútočily na suverénní čtvrtý stát nejmodernější vojenskou technikou, bez souhlasu Rady bezpečnosti OSN a dopustily se válečného zločinu. Ti, kteří dali rozkaz k útoku, jsou už dnes váleční zločinci. Ti, kteří s útokem souhlasí, jsou přinejmenším sympatizanti válečných zločinců.

Odůvodnění barbarského útoku je stejně směšné jako neuvěřitelné a hlavně drzé. Například ve Francii prý ten  jejich prezident viděl nějaké video na sociálních sítích. Které to bylo, neřekne, jak ho ověřovali, neřekne. Jen pošle rakety. V Anglii to nebude lepší a o Americe raději nemluvit. Každé slovo, které od nich uslyšíte, musíte převracet jako Rubikovu kostku, abyste našli pravý význam. A proboha pane Babiši. Proč vás vůbec kdo volil? Z vás by klidně mohli udělat větrák. A pane Stropnický! Oba se styďte, neboť my se stydíme za vás.

A víte, co je nejdivnější? To ticho. Bombarduje se, ale nikde nekřičí neziskovky. Nikde nejsou demonstrace proti válce. Žádní novináři, žádné Bílé přilby vám neukazují mrtvé děti a těhotné ženy. Žádné HLP (novináři oblíbený hluboký lidský příběh). Jako kdyby Syřané nebyli lidé. Vlastně, i kdyby jste chtěli bombardovat křečky nebo střevlíky, zvedla by se větší vlna odporu než teď při bombardování suverénního státu.

A co vlastně tím všichni zúčastnění říkají nám? První je dobrá zpráva. Ušetříme. Nepotřebujeme policii ani soudy. Jsou zbytečné, na všechno stačí, když někdo jakkoli získá jakékoliv přesvědčení, důkazů netřeba. Máte doma nepříjemnosti? Jděte zbít souseda nebo něco ukradněte, pak to dejte na internet a je to vyřešené. Žádné vyšetřování, žádná policie, natož potom soud.

Donald Trump má potíže doma, Theresa Mayová také, o tom Macronovi nemluvím, ten má potíže všude. Tak hurá, jdeme někoho bombardovat. Spíše by se však měli léčit. A když o tom mluvím, napadla mě hrozná věc. Napustil jsem si do sklenice vodu z vodovodu, díval se, jak stoupají bublinky s chlórem, a pak mně to došlo.S chlórem! Budou mě taky bombardovat. Tak jsem hned běžel na terasu a volal směrem na satelitní družice a do mobilu: Donalde, Thereso, já to neudělal!!! Vím, že jim to v bombardování nepřekáží, snad pomůže to, že by  to nikomu  nepřineslo žádné body na domácí scéně.

Mimochodem – poradci řekli Donaldu Trumpovi o tom, že Amerika má 21 bilionů dolarů dluh. Ale Donald Trump na to kápnul, když řekl: „Tam, kde jsme, je vpředu. A pokud jsme vzadu, je zadek vepředu.“A místo toho,aby čestně zbankrotovali ,tak pošlou rakety.

A co my? Budeme pořád poslouchat nějaké lháře, zoufalce a psychopaty? Nezapomněli jsme na Mnichov, tak přece víme, jak se k nám zachovají spojenci, až půjde do tuhého. Je právě čas něco udělat, neboť jak se  zpívá v té pěkné písni: dokud nám budou poroučet blázni, kde bude svět?