Sluníčkářská novinářka podsouvala odpůrcům imigrace, že jsou rasisti. Podívejte se, jak spařila...
Autor: odjinud | Publikováno: 04.12.2018 | Rubrika: Video
Ilustrace
CHRÁNIT SVOJI VLAST NENÍ RASIZMUS❗ Prinášíme vám starší video, pocházející z protiimigračního protestu v Los Angeles, z roku 1996. Mainstreamová novinářka se snažila účastníky protestu označit za rasisty a hledala si proto vhodné zámiňky. Měla však smůlu, protože natrefila na Američana, který ji otázkami úplně rozložil a přinutil ji přiznat její vlastní tendenčnost. Takto bohužel pracují média hlavního proudu a každého vlastence se snaží okamžitě označit všemožnými nálepkami, jenom proto že jsou ve skutečnosti argumentačně bezmocní.

CHRÁNIT SVOJI VLAST NENÍ RASIZMUS❗

Prinášíme vám starší video, pocházející z protiimigračního protestu v Los Angeles, z roku 1996. Mainstreamová novinářka se snažila účastníky protestu označit za rasisty a hledala si proto vhodné zámiňky.

Měla však smůlu, protože natrefila na Američana, který ji otázkami úplně rozložil a přinutil ji přiznat její vlastní tendenčnost.

Takto bohužel pracují média hlavního proudu a každého vlastence se snaží okamžitě označit všemožnými nálepkami, jenom proto že jsou ve skutečnosti argumentačně bezmocní.