Propaganda islámu na ČT2
Autor: Karel Orlík | Publikováno: 17.11.2007 | Rubrika: ShortNews
Ilustrace
V neděli od 20 hod.si muslimové "najali" ČT dvojku ke své propagandě. Při poslechu islámské propagandy musel dostávat posluchač chuť koupit si kobereček a padat na tvář. Většina francouzských mluvčích byla tmavší pleti a představovala islám v těch nejkrásnějších barvách. Za jejich výkon by se nemusel stydět ani Joseph Goebbels. Při svém vychvalování Mohameda jako ochránce žen "zapomněli" uvést, že jeho Aiši bylo 9 let, když ji Mohamed defloroval a vzal do svého harému. Větu z koránu o bití žen připomněli až ke konci své nehorázné propagandy.

V neděli od 20 hod.si muslimové "najali" ČT dvojku ke své propagandě. Při poslechu islámské propagandy musel dostávat posluchač chuť koupit si kobereček a padat na tvář. Většina francouzských mluvčích byla tmavší pleti a představovala islám v těch nejkrásnějších barvách. Za jejich výkon by se nemusel stydět ani Joseph Goebbels. Při svém vychvalování Mohameda jako ochránce žen "zapomněli" uvést, že jeho Aiši bylo 9 let, když ji Mohamed defloroval a vzal do svého harému. Větu z koránu o bití žen připomněli až ke konci své nehorázné propagandy.

Po francouzské propagandě nastoupili konvertité z českého prostředí. Názory vousatého konvertity byly na hranici slaboduchosti. Obrýlený mladý stoupenec islámu si dovolil kritizovat islámské země. Třetí konvertitou byla mladá maminka, která doporučovala nejdříve uzákonit druhou ženu muslimům, aby vzápětí nepokrytecky přiznala, že by druhou ženou být nechtěla!

Jedna z francouzkých mluvčích, vychvalujících islám, prohlásila, že korán nezná nic o zahalování žen. Buď korán neznala, nebo vědomě lhala. Posuďte sami:
"Proroku, přikaž svým ženám, svým dcerám a ženám opravdových věřících, aby si přitáhli své závoje těsněji okolo sebe." - súra 33:59.

Domnívám se, že by tuto pravdu měli říci divákům odpovědní redaktoři. Jinak mají podíl na klamavé reklamě nejagresivnějšího náboženství světa všech dob.

(ko, 12.11.07)