Přátelé, pomozte, prosím
Autor: Lukáš Petřík | Publikováno: 16.01.2019 | Rubrika: Zamyšlení
Ilustrace
Za měsíc leden přislo zatím pouze 120,- Kč. Bez Vaší pomoci se neobejdeme. Jestli chcete, abychom dále existovali, podpořte nás prosím. Podpořte nás prosím a bojujte společně s námi za to, aby naše země byla opět naše, aby se tu dalo dobře žít a abychom tuto zemi ubránili pro nás i pro naše děti a vnuky a další generace. Finanční prostředky, které darujete, budou efektivně využity. Děkujeme. EUportal.cz

Vážení přátelé,
 
děkujeme Vám z Vaše dary, které jste poslali za měsíc prosinec. Šlo celkem o částku 4870,- Kč.
 
Děkujeme pravidelným přispěvatelům i těm občasným. Nejvyšší částky poslali VV a MŠ. Děkujeme i za slov podpory i za dary od důchodců.
 
Za měsíc leden přislo zatím pouze 120,- Kč.
 
Bez Vaší pomoci se neobejdeme. Jestli chcete, abychom dále existovali, podpořte nás prosím.
 
Podpořte nás prosím a bojujte společně s námi za to, aby naše země byla opět naše, aby se tu dalo dobře žít a abychom tuto zemi ubránili pro nás i pro naše děti a vnuky a další generace. Finanční prostředky, které darujete, budou efektivně využity. Děkujeme. EUportal.cz
 
Číslo účtu: 2700168305/2010, Fio banka a.s.
Variabilní symbol: 001
 
Lukáš Petřík
EUportal.cz