Vedení ODS čekalo na cokoli, co by mohlo Václavu Klausovi ml. omlátit o čumák a vyštvat jej z partaje. Jsem rád, že se nedá. Protože odejít by měli Petr Fiala, Miroslava Němcová, Martin Kupka, Martin Baxa a spol.
Autor: Josef Provazník | Publikováno: 14.03.2019 | Rubrika: Zamyšlení
Ilustrace
To oni ODS zasquatovali a nemají na ni přitom žádný právní ani morální nárok. Proč by tedy měl odcházet Václav Klaus ml.? Ať jdou pryč ti, kteří ODS a českou pravici dlouhodobě poškozují svými slovy i skutky.

To včerejší skandální usnesení Poslaneckého klubu ODS a výzva Václava Klause ml. k odchodu z PK ODS mi připomíná loňský květen, kdy chtěli v ODS vylučovat Reného Fraňka a následně i mě. Za komentáře na Facebooku. Pche!

Teď tuze moc vadí nějaký Klausův příměr. Všichni ale víme, že to byla jen záminka. Vedení ODS čekalo na cokoli, co by mohlo VK ml. omlátit o čumák a vyštvat jej z partaje. Jsem rád, že se nedá. Protože odejít by měli Petr Fiala, Miroslava Němcová, Martin Kupka, Martin Baxa a spol.

To oni ODS zasquatovali a nemají na ni přitom žádný právní ani morální nárok. Proč by tedy měl odcházet Václav Klaus ml.? Ať jdou pryč ti, kteří ODS a českou pravici dlouhodobě poškozují svými slovy i skutky.

Po včerejšku bych od pravicovější/konzervativnější části ODS očekával jednu věc.

Měli by vystoupit ze své uliti všichni ti, kteří sice Václavu Klausovi ml. jako fandí, ale ne moc nahlas. Aby jako byli loajální. Aby se na ně Peťa, Mirka či Marťa nezlobili. Všichni ti, kteří neustále skřípají zuby, ale pokaždé to ODS ve volbách hodí a následně zaplatí členský příspěvek.

Pokud vás nezvedne z letargie ani ten včerejšek, tak už to můžete rovnou zabalit. Moc už nevím, na co chcete dál čekat. Bylo by ale fajn, kdybyste si nevylévali srdíčko na Facebooku, ale dali svůj názor jasně najevo vedení partaje.

A předně, ono vůbec nejde jen o VK ml. Jde o to, že organismus ODS ovládají paraziti, které je třeba vypudit.

Co můžete ztratit? Nepošle vám Petr Fiala k dalším Vánocům elektronické přáníčko se sněhulákem? Nedostanete příště na email "Novinky ODS"? Nepozvou vás na debatu s Evičkou Decroix? Nebudete moci na příštím sněmu či kongresu za trest používat stejnou toaletu jako vedení ODS?

Pomyslný výstřel z Aurory včera zazněl, teď už je to na vás.

PS. Namotivujte se před tím třeba Ejzenštejnem :-)