Modrý pták chytil ptačí chřipku a zfialověl až do odstínů sTOP 0,9. Předseda, předstírající rozhodného vůdce, slibuje konfliktnost a připomíná z kabelky statečně ječící čivavu s fialovou mašličkou
Autor: Zbyněk Passer | Publikováno: 25.03.2019 | Rubrika: Zamyšlení
Ilustrace
Když jsme u cen, mnozí se rozčilovali, komu je Zeman udělil. Ti samí nyní jásají nad oceněnou Madeleine Albright, která sehrála velmi špinavou roli na Balkáně. Když politiku k obohacení zneužije Babiš, je právem lynčován. Telefonní korupčnice Albright nevadí?

Slovensko prý chce a volí změnu, jásají liberálové. Zřejmě proto nahrazuje liberálního Kisku liberální Čaputová. Změna je, že Čaputová není, na rozdíl od miláčka liberálních médií Kisky, vydíratelná kvůli podvodům s DPH.

V západní Evropě léta umírají stovky lidí při "incidentech", ktere nemaji nic společného s ničím, páchají je přemnožení vlci - samotáři, požadovanou reakcí je semknout se, poslat světlo, teplo a nasvítit nejbližší rozhlednu, politici prý neuhnou z kurzu.

Na NZ se vraždilo opačným směrem a vše je nahle jinak. Místo incidentu je zde terorismus, "nic nesouvisí s ničím" nahradila vražedná ideologie nenávisti, požadovanou reakci jsou okamzite legislativni zásahy a politici se mohou přetrhnout v činnosti.

"Jde o islamofobii, terorismus a je třeba zasáhnout!", hřímá ryzí humanista a demokrat Erdogan, jehož synek vykupoval kradenou syrskou ropu pod cenou od Islámského státu. Následně se ukáže, že vrah z NZ byl tak trochu propojen s Erdoganovým Tureckem a IS.

Modrý pták chytil ptačí chřipku a zfialověl az do odstínů sTOP 0,9. Předseda, předstírající rozhodného vůdce slibuje konfliktnost a připomíná z kabelky statečně ječící čivavu s fialovou mašličkou. Na FB vše vysvětlí tak přesvědčivě, že 90 % reakcí jsou hejty.

Co naplat, v ODS se musí držet tydlencty hodnoty, z těch se nesmí slevit. Bylo třeba přikročit k normalizaci, ÚV ODS zatočil s ideologicky nepevnými ztroskotanci a samozvanci. Místopředsedou pro hodnoty byl jmenován Pavka Novotný, slavný arbiter elegantiarum.

Klima se kazí nejen v ODS. Naštěstí máme Gretu a studenty. Hned jak Greta posvačí jídlo, co přejelo půl světa a vyhodí plastové obaly s poločasem rozpadu 1000 let, vrhne se s vervou na CO2. Studenti, po nichž zůstaly v Praze hromady odpadků, přikyvují.

Greta klima ochladí, vždyť je skoro stejná odbornice, jako elitní Římský klub, podle jehož zpráv se už zhruba dvacet let máme nacházet kdesi mezi dobou kamennou a extinkcí téměř vsech druhů, člověka nevyjímaje. Nobelovka za záškoláctví už čeká.

Když jsme u cen, mnozí se rozčilovali, komu je Zeman udělil. Ti samí nyní jásají nad oceněnou Madeleine Albright, která sehrála velmi špinavou roli na Balkáně. Když politiku k obohacení zneužije Babiš, je právem lynčován. Telefonní korupčnice Albright nevadí?