Je možné takovouto zrůdu označit ještě za člověka? Imigrant v německém Wiesbadenu znásilnil a zavraždil 14letou dívku
Autor: Radim Fiala | Publikováno: 12.07.2019 | Rubrika: Zamyšlení
Ilustrace
Je možné takovouto zrůdu označit ještě za člověka? Imigrant v německém Wiesbadenu znásilnil a zavraždil 14letou dívku. Podle žaloby ji dusil „několik minut“ a nepřestal, „dokud jí nešla z úst pěna”. Pak vykopal díru do země dlouhou metr osmdesát, širokou metr a hlubokou 35 centimetrů. Do ní položil její tělo a zaházel je hlínou… Hnutí SPD nechce, abychom dopadli stejně jako islamizovaná západní Evropa, kde se mnohdy lidé bojí vyjít na ulici, aby je nepobodali či nezavraždili imigranti.

Je možné takovouto zrůdu označit ještě za člověka? Imigrant v německém Wiesbadenu znásilnil a zavraždil 14letou dívku. Podle žaloby ji dusil „několik minut“ a nepřestal, „dokud jí nešla z úst pěna”. Pak vykopal díru do země dlouhou metr osmdesát, širokou metr a hlubokou 35 centimetrů. Do ní položil její tělo a zaházel je hlínou… Hnutí SPD nechce, abychom dopadli stejně jako islamizovaná západní Evropa, kde se mnohdy lidé bojí vyjít na ulici, aby je nepobodali či nezavraždili imigranti.

Iráčan dostal doživotí. Jen doufejme, že ho nějací pseudohumanisté nebudou chtít propustit po čase „za dobré chování“. Iráčan přišel do Německa v roce 2015 balkánskou cestou s uprchlíky. Azyl byl jemu i jeho příbuzným zamítnut, ale bránil se vyhoštění, což mu prodlužovalo pobyt.

Jak je možné, že se tento člověk i po zamítnutí azylu pohyboval na svobodě? Jak je možné, že nelegální imigranti a žadatelé o azyl mají volný pohyb po Německu a nejsou zadrženi v imigrantských centrech, dokud není rozhodnuto o jejich žádosti o azyl? Jak víme, tito lidé se mohou volně pohybovat i na našem území, o čemž svědčí i případ z Lukavce, kdy byla africkým imigrantem znásilněna česká dívka. Odpovědnost za tato znásilnění a vraždy nesou německé orgány, které nechávají nelegály a kriminálníky chodit volně po ulicích.

Kolik znásilněných a zavražděných dívek, kolik zabitých Evropanů tu ještě musí být, aby se politici a někteří lidé probrali a začali bránit Evropu před imigrantskou invazí a nenávistí islámu?

Hnutí SPD nechce, abychom dopadli stejně jako islamizovaná západní Evropa, kde se mnohdy lidé bojí vyjít na ulici, aby je nepobodali či nezavraždili imigranti. Odmítáme masovou imigraci a požadujeme možnost kontroly našich hranic, aby se sem nemohli dostat nelegální imigranti a teroristi. Chráníme naši vlast, chráníme české občany, chráníme Vaše rodiny, Vaše děti, Vaše přátele a Váš majetek. Podpořte nás prosím.

 

https://www.novinky.cz/…/510039-iracan-dostal-v-nemecku-doz…