To je opět neuvěřitelná drzost Evropské unie, která znovu prosazuje přerozdělování migrantů
Autor: Radim Fiala | Publikováno: 09.09.2019 | Rubrika: Politika
Ilustrace
To je opět neuvěřitelná drzost Evropské unie, která znovu prosazuje přerozdělování migrantů. Komisař EU pro migraci a vnitřní věci Dimitris Avramopoulos vyzval členské země, aby zvýšily úsilí přesídlování uprchlíků a naléhá na státy, aby přijímaly zejména ty evakuované z Libye. Navíc vyzval státy EU, aby přesídlily (přijaly) zranitelnější uprchlíky z táborů ve třetích zemích.

To je opět neuvěřitelná drzost Evropské unie, která znovu prosazuje přerozdělování migrantů. Komisař EU pro migraci a vnitřní věci Dimitris Avramopoulos vyzval členské země, aby zvýšily úsilí přesídlování uprchlíků a naléhá na státy, aby přijímaly zejména ty evakuované z Libye. Navíc vyzval státy EU, aby přesídlily (přijaly) zranitelnější uprchlíky z táborů ve třetích zemích. S odkazem na Die Welt o tom informoval server Politico. Avramopoulos chce imigranty z Afriky do Evropy navíc přímo dovážet („evakuovat“)! A to do nás budou sluníčkáři a Hamáčkovo ministerstvo vnitra hustit, že prý migrace není hrozbou! Pro hnutí SPD je přerozdělování imigrantů naprosto nepřijatelné!

„Vyzývám všechny členské státy, aby zintenzivnily úsilí a dostály svým závazkům přijímat uprchlíky co nejdříve to bude možné,“ uvedl Avramopoulos a dodal: „Je nutné provést více nouzových evakuací z Libye.“

„Přesídlování musíme učinit prioritou, pokud chceme podpořit partnerské země, které přijaly uprchlíky,“ uvedl Avramopoulos. „Je rovněž důležité poskytnout uprchlíkům, kteří chtějí jít do Evropy, bezpečné trasy, tak, aby už více nemuseli podstupovat nebezpečné a nelegální mořské cesty.“

Komisař EU dodal, že za poslední dva roky bylo ze třetích zemí přesídleno do EU zhruba 35 tisíc uprchlíků. „To je víc než kdy předtím. Ale nesmíme tím nabýt sebeuspokojení. Přesídlování by se mělo stát nejdůležitější cestou pro vstup do Evropské unie pro ty, kteří potřebují ochranu.“

Podle našeho názoru mají být ale nelegální imigranti deportováni zpět, odkud přišli, a ti, kteří je pašují, mají být trestně stíháni. Je totiž evidentní, že jde o migranty, kteří jsou motivováni lepší ekonomickou situací. Určitě jsou v Africe a Asii státy, kde válka neprobíhá a které jsou bezpečné. Migranti ale rovnou směřují do Evropy.

Hnutí SPD odmítá přijímání imigrantů „dobrovolné“ i nedobrovolné. Hnutí SPD nechce, abychom dopadli stejně jako islamizovaná západní Evropa, kde se mnohdy lidé bojí vyjít na ulici, aby je nepobodali či nezavraždili imigranti. Odmítáme masovou imigraci a požadujeme možnost kontroly našich hranic, aby se sem nemohli dostat nelegální imigranti a teroristi. Chráníme naši vlast, chráníme české občany, chráníme Vaše rodiny, Vaše děti, Vaše přátele a Váš majetek.

Pokud odmítáte kvóty na imigranty a diktát Evropské unie, podporujte hnutí SPD, které již předložilo návrhy zákonů na zákaz islámského zahalování na veřejnosti a na zákaz propagace nenávistné islámské ideologie.

https://prima.iprima.cz/…/je-nutne-prijimat-vice-uprchliku-…

https://www.politico.eu/…/migration-commissioner-calls-on-…/