Video: Totalitní brutalita na půdě Evropského parlamentu
Autor: Redakce | Publikováno: 06.01.2008 | Rubrika: Video
Ilustrace
Podívejte se, jak eurofilové přímo na půdě EU parlamentu jednají s těmi europoslanci, kteří nesouhlasí s Lisabonskou reformní smlouvou (až na pár dílčích úprav odmítnutou euroústavou) a požadují referendum. Zabavovaní transparentů, vykazování kamer ven, vyhrožování.... Tohle jsme přece zažili před rokem 89. Místo komunismu nastoupil bruselismus.

Podívejte se, jak eurofilové přímo na půdě EU parlamentu jednají s těmi europoslanci, kteří nesouhlasí s Lisabonskou reformní smlouvou (až na pár dílčích úprav odmítnutou euroústavou) a požadují referendum.


Zabavovaní transparentů, vykazování kamer ven, vyhrožování.... Tohle jsme přece zažili před rokem 89. Místo komunismu nastoupil bruselismus.

 

V této souvislosti připomínám dva roky starý incident, kdy rovněž v prostorách Euparlamentu došlo k napadení britské europoslankyně, která měla transparent proti Ustavní smlouvě pro Evropu. Podle svědectví europoslance Železného byla poslankyně povalena n zem dvěma muži (jistě vzornými evropskými demokraty) a kopána, než ji pár lidí přiběhlo na pomoc. Videozáznam se "ztratil".

 

Evropskou unii si rozvracet nedáme!