Prezident europarlamentu odmítá spojování islámu s násilím
Autor: Viktor Svoboda | Publikováno: 20.04.2008 | Rubrika: ShortNews
Ilustrace
Prezident loutkového parlamentu oznámil, že Evropský parlament je vysoce kritický ke každému, kdo spojuje islám s terorismem. Nemyslel tím samozřejmě teroristy, ale nás islamorealisty, kteří poukazujeme na násilné a supremacistické prvky ideologie islámu. Jeho výrok, který pronesl na konferenci v Kataru, zní jako zpověď skutečného nevěřícího: “Toto nepřijmu a my v Evropském parlamentu nepřijímáme, že islám a terorismus jsou spojovány jako jedna věc. Nevěříme v tuto představu a odmítáme jí”.

Prezident loutkového parlamentu oznámil, že Evropský parlament je vysoce kritický ke každému, kdo spojuje islám s terorismem. Nemyslel tím samozřejmě teroristy, ale nás islamorealisty, kteří poukazujeme na násilné a supremacistické prvky ideologie islámu.

Jeho výrok, který pronesl na konferenci v Kataru, zní jako zpověď skutečného nevěřícího: “Toto nepřijmu a my v Evropském parlamentu nepřijímáme, že islám a terorismus jsou spojovány jako jedna věc. Nevěříme v tuto představu a odmítáme jí”.

Na této dhimmi show dále odsoudil Wildersův film Fitna a dánské karikatury. Vyzval také evropská média k autocenzuře. Bez ohledu na násilné prvky ideologie nepřátel bychom jí podle něj měli respektovat a tolerovat ji. Vyznal se také z hluboké víry v to, že vzájemné pochopení mezi Araby a Evropou je velmi důležité pro naší společnou budoucnost.

http://info.pravdaoislamu.cz/