Arabská autonomie a Kosovo
Autor: Karel Orlík | Publikováno: 01.06.2008 | Rubrika: ShortNews
Ilustrace
Co mají společného? Obě území jsou plodem cílené muslimské rozpínavosti. Smyslem je získat další km2 pod islámskou nadvládu, ne budovat šťastný zítřek pro jejich občany. Muslimové si označí na mapě Evropy další kousek ve vítězném tažení světem, ale občany Kosova budou živit OSN a zahraniční muslimové. Podobně, jako živí OSN muslimské Araby v Gaze a v arabské autonomii.

Co mají společného? Obě území jsou plodem cílené muslimské rozpínavosti. Smyslem je získat další km2 pod islámskou nadvládu, ne budovat šťastný zítřek pro jejich občany. Muslimové si označí na mapě Evropy další kousek ve vítězném tažení světem, ale občany Kosova budou živit OSN a zahraniční muslimové. Podobně, jako živí OSN muslimské Araby v Gaze a v arabské autonomii.


Naše vláda uznala "samostatnost" Kosova s vědomím, že tím pomáhá jen k dalšímu loutkovému státu. Musela vědět o 75% nezaměstnanosti, o absenci průmyslu, o neschopnosti kosovských vůdců zabezpečit občanům bezproblémový přístup k vodě a elektřině nebo o kosovské mafii.