Milujeme Lisabonskou smlouvu. Nezdržujme s ratifikací
Autor: Mosche Trauer | Publikováno: 08.06.2008 | Rubrika: Zamyšlení
Ilustrace
Chceme zdůraznit těm, kteří podporují Lisabonskou smlouvu, i když neexistuje v autentickém znění, aby ji nadále podporovali, moc Vám za to děkujeme. A ti, kteří jsou proti, nechť jsou terčem posměchu a projevem postkomunitické ubohosti! Co nejrychleji prosím ratifikujte. Pak budeme součástí skutečné velmoci. Po tom každý z nás vždy přeci toužil.

Pod z jedním článkům se objevil tento komentář. EUportal chce dát prostor i zastáncům Lisabonské smlouvy, proto otiskl tento příspěvek.
 
Nesmírně srdečně Vás všechny zdravíme a naše velmi aktivní organizace je právě na kursu v Bruselu a hovoříme zde o Lisabonské smlouvě.
Je to úžasné poslouchání, jelikož je to radost a čest pro celou Evropu a hlavně pro Českou republiku.
Sice i zde se trochu mluví o tom, že sice neexistuje autentické znění fantastické Lisabonské smlouvy, ale to vůbec nevadí, jelikož i to neautentické stačí k tomu, abychom všichni jednoduše viděli ten pokrok, ty myšlenky a možnost bohatého života a jednotu, kterou tato nejlepší smlouva v historii tohoto světa přináší.

Z přednášek je zřejmé, že již nikdy nebude chudoba a nikdy nebudou žebráci. Protože budou všichni muset pracovat tak, jak můžou.

Konečně nebude bída a všichni – i státy jako Rumunsko, či Bulharsko budou během půl roku na úrovni USA. A celá Evropa jako celek předběhne nejen USA, ale úplně všechny a všechno.
Pan premiér Topolánek patří k nejlepším a nejnadanějším politikům v Evropě. Tvrdě stojí za touto neobyčejnou smlouvou. Je to poprvé v historii, kdy epochální smlouva jejímž podkladem je volný pohyb a blahobyt může být ratifikována s klidným svědomím, i když třebas i nějak úplně neodpovídá jednacímu řádu Parlamentu ČR, ale má tak silný obsah, že její ratifikace je povinností.

Žádáme Vás všechny – ratifikujte ihned. Ihned ratifikujte ve Sněmovně. Je trapné, abychom dělali takové obstrukce.

Vždyť už se hovoří v celém Bruselu o tom, jak jedna z nejlepších političek na světě a celé historie politiky světa Angela Merkelová kritizuje politiky v České republice, kteří se stavějí proti Lisabonské smlouvě. I Cyril Svoboda říkal, že paní Merkelová hovořila snad až v duchu schweinerai. Je to trochu ostuda, protože se zde mluví o nějakých rebelantech v Senátu. Prý jich je asi 35 – 40. Proboha!!!

Vysoký činitel ČR nám všem lidem dal plnou důvěru, abychom, jim vysvětlili, že se jedná o krásnou a konečně bezvadnou politiku. Politiku kontinentální. A nikoliv jen nějakou směšnou a založenou na přežitku republik. A už vůbec to není Sovětský svazeček, ten hrozný příklad spojování se.

Hlavní těžiště smlouvy je v tom, že jakýkoliv region může žádat o samostatnost. Sám vysoký činitel ČR nám s nadsázkou řekl, že region Beskydy, nebo Valašsko může být samostatný, ale vždy v celku jednotící obrovské a silné Unie, která porazí všechno a všechny. Je to nejsilnější kontinentální imperium světa. Rozdrtí jakýkoliv odpor, třeba i demokratický. Demokracie je silný přežitek opozdilců, za jakého je v Bruselu bez diskuze považován Václav Klaus. To co je lepší než demokracie je blahobyt a volnost pohybu a vyhlašování samostatných regionů. Možnost veškerých možností kdekoliv se nám zachce.

Je ostudou našeho Parlamentu, že jsou někteří zákonodárci tak směšně proti. Vždyť argumentovat tím, že to přináší konec suverenity je ubohost a hlavně intelektuální omezenost. K čemu suverenita, k čemu republika. Naopak je správné, že končí suverenita jednotlivých republik a jejich nevyspělých zákonodárných sborů, které tvoří většinou nevzdělaní lidé s neevropskou politickou mentalitou. Naopak – předseda Evropské komise tvrdí, že republika nikdy nemůže být tak osvícená, jako elita Evropy. Pouze elita může vládnout masám.

Přeci nechcete defacto obhajovat komunismus. Jen elita má právo na vládnutí. Je třeba, aby opět zavládla Evropě alespoň částečně „modrá krev“, jako světoobčan Karel Schwarzenberg. Ten se svěřoval, že má v Čechách jen problémy. Že věci říká jasně a že mnoho jeho kolegů vůbec neví o čem hovoří.
Bohužel Brusel Českou republiku zatím nepovažuje za vyspělou národnost, která chápe genialitu myšlenky ovládání celého bloku jenom pár vynikajícími elitními politiky.

Není možné, aby někdo argumentoval v Čechách takovými prkotinami, že není předaná Smlouva o Evropské Unii a Smlouva o založení Evropského společenství. Není to potřeba. Kdo chce ten si je může přečíst na internetu v Úředním věstníku EU. Potřebuje snad občan ČR nějaké protokoly o předání nějakých smluv, které jsou stejně jenom předskokany kontinentálního impéria.
Je nám trapné, jak se v Čechách dehonestuje pan premiér Topolánek, že je prý hloupý – Brusel jej považuje za jednoho z nejlepších vůbec a právě o něm se hovoří, že bude patřit mezi politickou elitu Unie, jakožto opravdového superstátu. Supervelmoci.

K blahobytu směřují všichni a touží po něm. Co nabízejí republiky? Průměrné mzdy a jen dluhy a žádné vize blahobytné společnosti.

Chceme zdůraznit těm, kteří podporují Lisabonskou smlouvu, i když neexistuje v autentickém znění, aby ji nadále podporovali, moc Vám za to děkujeme. A ti, kteří jsou proti, nechť jsou terčem posměchu a projevem postkomunitické ubohosti!
Co nejrychleji prosím ratifikujte. Pak budeme součástí skutečné velmoci. Po tom každý z nás vždy přeci toužil.

Nepřistupujte na hru, že jsou nějaké nejasnosti okolo Lisabonské smlouvy. Hlavní je podstata obsahu smlouvy. Nějaká právní hlediska jsou přežitkem zastaralých ústav republik. Je to vše překonané a dnes již nepoužitelné.

Navíc je nutná ochrana proti odporné hrozbě terorismu. A proto je třeba spolupracovat s USA, jelikož tato země ví jak bojovat s tímto morem současného lidstva. Proto je potřeba radar a proto je potřeba Lisabonská smlouva a proto je nutná spolupráce Unie a USA.

Apelujeme na všechny, kteří jsou pro Lisabonskou smlouvu ať následují špičky politické scény v ČR – premiéra Topolánka, ministry Schwarzenberga, Vondru a Svobodu. Ty chápou, kde je budoucnost a co po nich lid zdejší i v Evropě očekává.

V žádném případě nedopusťte, kdyby nešťastné podání k Ústavnímu soudu Senátem ČR bylo bráno jako rozhodující v případě, že by se soud postavil proti Lisabonské smlouvě. Udělají to jenom proto, že přijdou o své pravomoci. Soud chce být na výsluní. Ale jediný soud, kde je možné spoléhat na objektivitu je jen a pouze Evropský soudní Dvůr. Jeho absolutní moc podporujte. Podporujte elitu ve všech oborech.
Nesmírně Vám držíme palce, abyste Lisabonskou smlouvu do konce léta ratifikovali. Bude to vítězství blahobytu, prostoru bez hranic, vítězství subsidiarity a proporcionality, možnost platit Eurem a vydělávat Euro a každý si bude moci vydělat tolik, kolik bude chtít. Práce bude všude spoustu. Ten kdo bude pracovat mnoho hodin bude mít i mnoho Euro.

Nenechte vládnout politiky, kteří nejsou elitou, ale pouhou volenou politickou silou, která má své vládnutí založené na pochybném mandátu od voličů. Je třeba, aby vládu vybírala elita a nikoliv lid, který vládě nerozumí.

Lid vláda nebude zajímat, protože kolem něho bude blahobyt, ekologie, prosperita a žádná nezaměstnanost.
Tedy mnoho rozumu při ratifikaci.

S evropským pozdravem
Mosche Trauer

za Bruselskou mládež ProUnijní