NEdržme hubu a krok - zastavme komunisty
Autor: Lukáš Petřík | Publikováno: 12.11.2004 | Rubrika: Politika
Ilustrace
Na prorůstání extrémní levice do státní správy začal upozorňovat kapitán BIS Vladimír Hučín, proto zde byla snaha komunistů, ať už působících v KSČM nebo ČSSD, jeho hlas umlčet. Z tohoto důvodu podporujeme veřejný proces s Vladimírem Hučínem.

Jsme krajně znepokojeni tím, že 15 let po pádu komunistického systému stále narůstá vliv nereformované a nereformovatelné Komunistické strany Čech a Moravy (dále KSČM), která se nikdy nezřekla svého totalitního dědictví.

Proto o.s. Pražský klub mladých konzervativců a Konzervativní strana svolávají ku příležitosti 15. výročí pádu komunismu demonstraci na 17. 11. 2004 od 12:00 před sídlem KSČM v ulici Politických vězňů. Demonstrace se zúčastní i bojovníci proti komunismu Milan Paumer a Vladimír Hučín.

Rovněž bychom chtěli vzpomenout i památky studentů, kteří se na podzim roku 1939 rozhodně postavili na odpor nacistickému systému, který byl v této době jistě ne náhodou v přátelském objetí se systémem komunistickým. Protože jsme si vědomi stejné zrůdnosti a zločinnosti komunismu i nacismu, požadujeme vznik zákona, který by zakazoval propagaci komunismu, fašismu a nacismu ve všech jejich projevech a podobách.

Podporujeme také návrh na vyznamenání členů protikomunistické odbojové skupiny bratří Mašínů, kteří se nebáli riskovat své životy v boji za demokracii a svobodu našeho národa.

Současně chceme upozornit na totalitární praktiky vládnoucí České strany sociálně demokratické, kdy enormně narůstá počet odposlechů a v bezpečnostních složkách a státní správě působí mnoho lidí, kteří se významně angažovali v minulém režimu. Spolupráce mezi ČSSD a KSČM často existuje i ve veřejné politice na místní i celostátní úrovni.

Na prorůstání extrémní levice do státní správy začal upozorňovat kapitán BIS Vladimír Hučín, proto zde byla snaha komunistů, ať už působících v KSČM nebo ČSSD, jeho hlas umlčet. Z tohoto důvodu podporujeme veřejný proces s Vladimírem Hučínem.

Vyzýváme všechny: nebuďte lhostejní a pojďte ukázat komunistům, co si o nich myslíte!


V Praze dne 10. listopadu 2004

Lukáš Petřík
předseda Pražského klubu mladých konzervativců

Martin Rejman
kancléř Konzervativní strany


Kontakty pro novináře:

Pražský klub mladých konzervativců: http://eu.eportal.cz
Lukáš Petřík +420 607 712 983, lukas.petrik@mkpraha.org

Konzervativní strana: http://www.konzervativnistrana.cz
Martin Rejman +420 603 288 715, martinrejman@seznam.cz