Neexistuje žádný důkaz, že by Rusko zasahovalo do amerických prezidentských voleb v roce 2020, aby prosadilo opět Trumpa
Autor: Paul Craig Roberts | Publikováno: 26.02.2020 | Rubrika: Zamyšlení
Ilustrace
Neexistuje žádný důkaz, že by Rusko zasahovalo do amerických prezidentských voleb v roce 2020, aby prosadilo opět Trumpa, píše ve svém komentáři americký publicista P.C.Roberts.

Neexistuje žádný důkaz, že by Rusko zasahovalo do amerických prezidentských voleb v roce 2020, aby prosadilo opět Trumpa, píše ve svém komentáři americký publicista P.C.Roberts.

Rusko nemá důvod prosazovat Trumpa, který pro Rusko neudělal nic. Trump uložil sankce a ohrozil Rusko tím, že odstoupil od dohod o kontrole zbraní. Důvody na ovlivňování  letošních voleb uváděné v New York Times pocházejí z nejmenovaných zdrojů, které jsou popsány jako „američtí zpravodajští úředníci“ v nedávném briefingu House Intelligence Committee pořádaného Adamem Schiffem. Nevíme ani, zda taková tvrzení byla přednesena  nebo zda je to další z mnoha Schiffových nápadů zveřejněných v New York Times,  Schiffova partnera ve zločinu a falešných zprávách.

Adam Schiff je předsedou sněmovního zpravodajského výboru, který spustil obvinění Ruska  a následné úsilí obvinění prezidenta Trumpa. Je to známý lhář, který byl chycen při mnoha lžích a nepravdivých tvrzeních. Schiff oznámil nové ruské zasahování tak, aby v případě Trumpova znovuzvolení mohli demokraté Trumpa celou dobu jeho druhého funkčního období spojit s falešnými obviněními, stejně jako během Trumpova prvního funkčního období. Tímto způsobem mohou demokraté, politická strana rasových menšin, sexuální zvrhlíci a útočníci z řad přistěhovalců, zabránit Trumpovi v politickém organizování bílých Američanů, jejichž životy, kariéry a bezpečnost byly poškozeny globálními americkými korporacemi přenášejícími své zaměstnání do zahraničí a zvyšující se útoky na bílé Američany jako rasisty a „bílé supremacisty“.

Přes první pozměňovací návrh ztrácí bílí Američané právo na svobodu projevu, protože pokud při výkonu svého práva na svobodu projevu „urazí“ chráněnou kategorii osob, riskují, že budou propuštěni ze zaměstnání a budou vyšetřováni za „zločin z nenávisti“, „Zločin, který mohou spáchat pouze bílí lidé. Bílí Američané jsou pomalu marginalizováni a správně nebo špatně vidí Trumpa jako ochránce.

Pokud zpravodajští úředníci skutečně informovali u ruském zásahu, jsou důvodem peníze. Zpravodajská komunita získává více síly a větší rozpočet, čím více hrozeb, skutečných nebo imaginárních, oznámí. Zpravodajská komunita, která Trumpovi během prvního ruského obvinění, se obává, že během druhého Trumpova funkčního období dojde ke škrtům. Jsou proto odhodláni udržovat „ruskou hrozbu“ naživu.

Představa ruského zasahování do amerických voleb je veselá a vtipná. V amerických volbách dochází k zasahování z mnoha zdrojů. Zájmové skupiny zasahují díky obrovskému množství peněz. Izraelská lobby je nejznámější. I kdyby ruská vláda zasahovala do amerických voleb, Moskva by se pravděpodobně nemohla vyrovnat vlivu izraelské lobby.

Zasahují také silné soukromé zájmové skupiny. Kandidáti, kteří kandidují ve volbách, potřebují své kampaně financované Wall Street a bankami, vojensko- bezpečnostním komplexem, těžebním průmyslem (energetika, těžba a dřevo), zemědělstvím, farmaceutickými společnostmi, nemovitostními zájmy atd.

Samotné politické strany zasahují tím, že upravují elektronické hlasovací stroje, ztěžují hlasování pro příznivce druhé strany takovým způsobem, jako je vyřazování ze seznamů voličů a poskytování nedostatečného počtu volebních okrsků pro všechny, aby mohli hlasovat. Demokraté byli také známí tím, že volební urny plnily hlasy mrtvých.

Mnoho amerických voleb je jednoduše zfalšováno. Mnoho demokratů věří, ne bez důvodu, že americký Nejvyšší soud zfalšoval v roce 2000 prezidentské volby pro George W. Bushe.

Zřejmý závěr je, že i kdyby se Rusko pokusilo ovlivnit volby, ruské úsilí by bylo nevýznamné ve srovnání s mnoha mocnými silami zasahujícími do amerických voleb.

Jaký je účel zdůraznění ruského rušení? Navíc stížnost na zasahování  nezní dobře od USA,  jejichž vláda masivně zasáhla do zahraničních voleb - nedávno Honduras, Venezuela, Ekvádor, Bolívie, Brazílie - a nedávno napadla a svrhla vlády - Srbsko, Gruzie, Irák, Libye, Ukrajina a téměř Sýrie - pokud není možné zasáhnout do voleb.

 

Schiff by mohl uspět v obvinění proti Trumpovi během druhého funkčního období. Trumpova vlastenecká americká základna byla neokonzervativci úspěšně infikována, aby viděla Rusko jako hroznou hrozbu pro Spojené státy.

 

P.C.Roberts: Je Rusko odsouzeno k zániku?


Země ovládaná propagandou a dezinformacemi nemá schopnost vidět, jaké jsou její zájmy. Populace s vymytými mozky nemůže podržet svou zemi.

Američanům se vnucuje názor, aby věřili, že je v jejich zájmu multikulturalismus, to znamená povodeň neevropských etnik, které se stávají většinou populace. Američanům se říká, že záplava neevropských přistěhovalců je nezbytná k zajištění výrobní energie a inovací  a k prevenci úbytku obyvatelstva s vysokou porodností. Bílým Američanům se říká, že je v jejich zájmu stát se menšinou, kterou může „náhradní populace“ deponovat.

Vzhledem k tomu, že celá tato demokratická strana prosazuje tuto linii, tak co se stane, když se jeden z nich znovu stane prezidentem? Budou vzhledem k virulentní propagandě proti bílým Američanům ohroženi jako Židé v nacionálněsocialistickém Německu?

Čas ukáže, dodává P.C.Roberts.