Imigranti, nechoďte k nám. Nemůžeme vám dát více peněz ani poskytnout bydlení
Autor: Radim Fiala | Publikováno: 16.03.2020 | Rubrika: Zamyšlení
Ilustrace
Turecko v pátek vyhostilo šéfa švédské protiimigrační strany Švédští demokraté Jimmieho Åkessona. Politik u turecko-řeckých hranic roznášel letáky odrazující migranty od cesty do Švédska. „Nechoďte k nám. Nemáme pro vás peníze,“ stálo na letáku, který naštval švédskou politickou scénu i lidskoprávní aktivisty. Kvůli tomu dokonce čelí i trestnímu oznámení kvůli podněcování nenávisti. Sluníčkáři označují pravdu za šíření nenávisti? Šílené! Přitom víme, jak je Švédsko zničené imigrací. Dochází tam k válkám gangů, výbuchům a přestřelkám na ulicích a obrovsky vzrostl počet znásilněných žen imigranty.

Turecko v pátek vyhostilo šéfa švédské protiimigrační strany Švédští demokraté Jimmieho Åkessona. Politik u turecko-řeckých hranic roznášel letáky odrazující migranty od cesty do Švédska. „Nechoďte k nám. Nemáme pro vás peníze,“ stálo na letáku, který naštval švédskou politickou scénu i lidskoprávní aktivisty. Kvůli tomu dokonce čelí i trestnímu oznámení kvůli podněcování nenávisti. Sluníčkáři označují pravdu za šíření nenávisti? Šílené! Přitom víme, jak je Švédsko zničené imigrací. Dochází tam k válkám gangů, výbuchům a přestřelkám na ulicích a obrovsky vzrostl počet znásilněných žen imigranty. Pokud nechcete, abychom dopadli stejně jako Švédsko či jiné islamizované země západní Evropy, podporujte prosím hnutí SPD. Společně se ubráníme. ;-)

„Švédsko je plné. Nechoďte k nám. Nemůžeme vám dát více peněz ani poskytnout bydlení,“ stálo na letáku, na jehož konec autoři doplnili, že je „podepsán švédskými lidmi a švédskými demokraty“.

Kvůli tomu švédský právník Behrang Eslami Åkessona nahlásil na policii kvůli „podněcování k nenávisti“. Proti Åkessonovi se na sociálních ohradili také imigranti, kteří do Švédka přišli právě před pěti lety.

Švédsko vloni zaznamenalo šedesátiprocentní nárůst počtu bombových útoků spojených s drogovou kriminalitou a válkou gangů.

„Během prvního z vyšetřovaných období, 1985-1989, tvořily osoby se zahraničním původem 31 procent pachatelů všech zločinů. V období 2013-2017 tento počet vzrostl na 58 procent. Takže lidé švédského původu nyní představují méně než polovinu, 42 procent, celkového zločinu ve Švédsku, přestože tvoří 67 procent sledované populace,“ cituje ze zprávy soukromé nadace Det Goda Samhället (Dobrá společnost) z letošního léta Gatestone Institute.

Jak informoval iDnes.cz , podle nedávného průzkumu by pravicový konzervativní blok, do kterého patří kromě Švédských demokratů také Křesťanští demokraté a Umírněná strana, dostal ve volbách padesát procent hlasů. Åkesson by se tak mohl po příštích švédských volbách stát předsedou vlády.

Kolik znásilněných a zavražděných dívek, kolik napadených a zabitých Evropanů tu ještě musí být, aby se politici probrali a začali bránit Evropu před imigrantskou invazí a nenávistí islámu? Hnutí SPD nechce, abychom dopadli stejně jako islamizovaná západní Evropa, kde se mnohdy lidé bojí vyjít na ulici, aby je nepobodali či nezavraždili imigranti. Odmítáme masovou imigraci a požadujeme možnost kontroly našich hranic, aby se sem nemohli dostat nelegální imigranti a teroristi.

Hnutí SPD předložilo už i návrhy zákonů na zákaz nenávistné islámské ideologie a zákaz islámského zahalování, což nám bohužel Babišova vláda a další strany ve sněmovně blokují. Chráníme naši vlast, chráníme české občany, chráníme Vaše rodiny, Vaše děti, Vaše přátele a Váš majetek.

Pokud nechcete, abychom dopadli stejně jako Švédsko či jiné islamizované země západní Evropy, podporujte prosím hnutí SPD. Společně se ubráníme. ;-)

https://www.idnes.cz/…/svedsko-uprchlici-migrace-recko-ture…