Školní výuka je příliš bílá, zjišťují pokroková média a řešit se to asi začne nejdříve v Irsku
Autor: odjinud | Publikováno: 16.06.2020 | Rubrika: ShortNews
Ilustrace
Školní výuka je příliš bílá a děti „je třeba učit už od raného věku o černém přínosu k historii,“ aby se tak bojovalo s rasismem, zjišťují pokroková média mainstreamu, a to zejména v Irsku, odkud se začne s nápravou.

Školní výuka je příliš bílá a děti „je třeba učit už od raného věku o černém přínosu k historii,“ aby se tak bojovalo s rasismem, zjišťují pokroková média mainstreamu, a to zejména v Irsku, odkud se začne s nápravou.

 

Národní veřejnoprávní vysílač Raidió Teilifís Éireann (RTE) a Irish Times spustili lavinu článků a pořadů vychvalujících protesty proti „policejnímu rasismu“ – Na černých životech záleží (BLM) – které se rozšířily jak virus do celosvětových násilností.

Irsko, které si už zažilo své protesty proti smrti obyvatele Minneapolis George Floyda šest tisíc kilometrů odsud ve Spojených státech, musí udělat více k posílení „anti-rasistického“ kréda tohoto národa, uvádí tyto mediální kanály mainstreramu.

RTE lamentuje nad tím, že v Irsku jsou učitelé převážně „bílí a ze střední třídy“, kdy pořad o tom zjišťuje, že „v Irsku je nesmírně důležité dosáhnout etnickou diverzitu,“ protože, „když jí nedosáhnete, tak takoví nebudete.“

V článku nadepsaném ‚Na etnické diverzitě v irských školách záleží,‘ vydaném v sobotu, kázali v toto státní médiu učitelé a akademici, kteří dokazovali, že rasová diverzita je „obohacující“.

K těm patřil i Dr. Ebun Joseph, ‚Konzultant pro rasové vztahy‘, který vychvaloval kontroverzního učence Noela Ignatieva – který požadoval, aby „bílá rasa“ nebyly „jen rozložena, nýbrž zničena“ – a ten vyzýval ke „zrušení bělosti“.

Dr Ebun Joseph@EbunJoseph1

Noel Ignatiev, scholar & historian who called for abolishing whiteness, dies at 78. Ignatiev was known for his work on race and class and his best-known book, “How the Irish Became White,” An influential & controversial book published in 1995. RIP Noel🕯https://www.latimes.com/obituaries/story/2019-11-11/noel-ignatiev-dies-race-whiteness …

Noel Ignatiev, scholar who called for abolishing whiteness, dies at 78.

Noel Ignatiev, scholar who called for abolishing whiteness, dies at 78

Noel Ignatiev, a historian who wrote “How the Irish Became White” and co-edited the journal Race Traitor, dies at 78.

latimes.com

32

16:31 - 12. 11. 2019

Informace o reklamách na Twitteru a soukromí

O tomto tématu mluví hned několik lidí: 18.

„Už se nikdy nesmíme vrátit zpět k monokultuře a své bílé děti znevýhodňujeme poškozením, pokud nejsou řádně vystaveny barevným lidem, kteří představují management a jiné vedoucí pozice,“ řekl Joseph, který tvrdil, že irský vzdělávací systém „učí bílou nadřazenost“.

K jeho tvrzení, že v irských školách je třeba „více barevných učitelů,“ se přidal i Irish Times svým článkem z minulého týdne, v němž tvrdil, že „děti je třeba učit o rasismu a černé historii už od raného věku,“ aby „se tak skoncovalo s tou ignorancí veřejnosti.“

 

„Skupina mladých černých Irů souhlasila,“ že k boji s rasismem je těchto opatření zapotřebí, tvrdí autorka článku, nadšenkyně pro masovou migraci Sorcha Pollack.

Ač „v Irsku není problémem brutalita rasistické policie,“ tak přiznává, že zemská garda (tamní název pro státní policii) se proviňuje „mikro-agresí,“ jak dokazují interview Pollac včetně toho s bývalým černým prezidentem studentské unie v této zemi, který zlořečí tomu „bílému privilegiu“ v Irsku.

„Nikdy jsem s těmi gardami, co se všude posilují, neměl žádné problémy, ale když jsem dospěl, všiml jsem si, jak ke mně v porovnání s bílými kamarády přistupovali odlišně,“ řekl 25letý Boni Odoemene.

Breitbart London předtím už psalo o zprávě irského vysokonákladového listu, která tvrdila, že země má problém s gangy teenagerů afrického původu „rozsévajícími zkázu“ po celém Dublinu.

Breitbart London@BreitbartLondon

Ireland Launches Police Hijab, Claims ‘Diversity’ Deficit a ‘Time-bomb’ Making Migrants ‘Radicalise’ http://www.breitbart.com/europe/2019/04/07/ireland-police-hijab-diversity-timebomb/ …

Ireland Launches Police Hijab, Says ‘Diversity’ Deficit a ‘Time-bomb’

Police in Ireland updated uniform rules to allow officers to wear hijabs, describing lack of diversity in the force as a “ticking time-bomb”.

breitbart.com

41

14:57 - 7. 4. 2019

Informace o reklamách na Twitteru a soukromí

O tomto tématu mluví hned několik lidí: 87.

Na rozdíl od obrazu malovaného Pollack a těmi, s nimiž vedla interview, o zamoření policie rasismem, tak místní činitelé říkají, že policisté se k nim chovají s nesmírnou opatrností, jelikož riskují propuknutí „mini-bouří“ pokaždé, když zatknou někoho z těch mladých kriminálníků, jejichž zločiny jsou ve škále „od pokřikování nadávek na starší lidi ve velikých skupinách až po přepadání a olupování lidí všech věků, často za pomoci smrtonosných zbraní, jako jsou velké nože.“

Zdroj řekl Irish Sun: „Nejsou to jen zranitelní staří lidé, kteří tu trpí, i nevinné děti se bojí chodit si ven hrát. Gardai musela reagovat např. na incident v Swords, při kterém 14letého kluka na ulici pod špičkou nože vysvlékli, aby ho oloupili a navíc ještě zesměšnili, s tím se tu musíme pořád potýkat.“

 

Ale policie je tam čím dál pokrokovější. Loni Breitbart London referoval jak gardaí (policie) v Irsku aktualizovala předpisy pro uniformy, aby policisté mohli nosit hidžáby a turbany s tvrzením, že nedostatek etnické diverzity v policejních silách je „tikající bomba,“ která by mohla komunity imigrantů dohnat k „radikalizaci“.

Mluvčí Asociace zástupců Gardy (GRA) John O’Keeffe varoval, že nízké zastoupení etnických menšin v policii této země by vedlo k „explozi našich komunit dříve, než si dovedeme představit.“

„Historie nás učí, že pokud budou menšiny ustrkovány na okraj nebo jim budou upírána práva, tak se uchýlí k extremismu, který se stane hlavním typem sociálního chaosu, jaký v poslední době vidíme v mnoha městech celé Evropy,“ tvrdil tento zástupce gardy.

Breitbart London@BreitbartLondon

Watch: ‘We Need to Burn This Sh*t Down… The West Is Falling!’ Black Lives Matter Protest in London https://www.breitbart.com/europe/2020/06/01/watch-london-protest-we-need-to-burn-this-sht-the-west-is-falling/ …

Watch London Protest: ‘We Need to Burn This Sh*t... The West Is Falling!’

In exclusive Breibart London footage, Antifa and Black Lives Matter are filmed protesting the death of George Floyd in the United States.

breitbart.com

97

9:30 - 2. 6. 2020

Informace o reklamách na Twitteru a soukromí

O tomto tématu mluví hned několik lidí: 107.

Gareth Cattermole/Getty Images

VIRGINIA HALE

7 Jun 2020

www.reformy.cz