Evropská komise se zavazuje více rasově diverzifikovat instituce EU
Autor: odjinud | Publikováno: 17.06.2020 | Rubrika: Politika
Ilustrace
Komise EU bude „bojovat“ za přetvoření evropských institucí na více rasově diverzifikované, řekl její mluvčí.  Margaritis Schinas byl v pondělí při interview s France24 osočován tímto levicovým státem vlastněným kanálem z nedostatku rasové diverzity v evropských institucích, z absence plánů na migrační politiku závaznou pro celý blok a z hrozného zachází s ilegálními „dětskými“ imigranty v Řecku.

Komise EU bude „bojovat“ za přetvoření evropských institucí na více rasově diverzifikované, řekl její mluvčí. 

Margaritis Schinas byl v pondělí při interview s France24 osočován tímto levicovým státem vlastněným kanálem z nedostatku rasové diverzity v evropských institucích, z absence plánů na migrační politiku závaznou pro celý blok a z hrozného zachází s ilegálními „dětskými“ imigranty v Řecku.

Moderátorka Catherine Nicholson s poukazy na smrt Američana George Floyda, kdy protesty proti ní, vyvolaly týden se vlekoucí násilí po celém Západě, lamentovala nad tou hrůzou, že Evropa ještě nejmenovala žádného černého komisaře. Dodala, že ani ne pět procent poslanců Evropského parlamentu pochází z ne-evropské rasy.

Schinas řekl, že národy EU mají „silnou tradici ochrany menšin,“ uvedl však, že bruselský „na soutěži založený“ systém výběru komisařů etnickým skupinám ztěžuje, aby byly zastoupeny přesně rovně podle jejich demografických proporcí.

„Není to vždy snadné přilákat stejnou úroveň obohacení ze společnosti,“ řekl. Pan Schinas dodal, že Komise bude „nadále bojovat“ za vyšší rasovou diverzitu v řadách institucí EU včetně „prosazování aktivnější sociální diverzity a kulturního obohacení.“

Schinas rovněž tvrdil, že pro Brusel bude „nepřijatelné“, když má společný trh tak, aby neměl jednotnou migrační a azylovou politiku, o níž globalisté doufají, že s její pomocí vynutí masovou migraci ze třetího světa do každičkého kouta tohoto bloku.

Tento místopředseda Komise a bývalý europoslanec z Řecka odmítl prozradit, zda to bude „automatický systém“ pro redistribuci migrantů, kteří se ilegálně vloupali do Evropy, a následně budou rozdělováni po celém bloku.

Zdůraznil ale, že doufá, že přijde „systém trvalé a účinné solidarity, který umožní všem členským státům, podělit se rovným dílem o břímě zvládání azylů a přílivu migrantů.“

Schinasovo uznání, že ilegální migrace z třetího světa pro státy EU představuje „břemeno“, kontrastuje s nedávnými komentáři evropské šéfové domácích záležitostí Ylvy Johansson.

Breitbart London@BreitbartLondon

Austria Says EU Migrant Redistribution 'Has Failed', Refuses Asylum Seekers https://www.breitbart.com/europe/2020/04/05/austria-says-eu-migrant-redistribution-has-failed-refuses-asylum-seekers/ …

Austria Says EU Migrant Quotas 'Failed', Refuses Asylum Seekers

Austria has said that the EU's forced migrant redistribution scheme "has failed", and that they refuse to take any migrants.

breitbart.com

200

18:15 - 5. 4. 2020

Informace o reklamách na Twitteru a soukromí

O tomto tématu mluví hned několik lidí: 126.

Tato švédská komisařka minulý měsíc tvrdila, že by Evropa byla bez masové imigrace daleko, „daleko chudší“, a vyzvala k otevření několika nových legálně průchodných cest, aby se počty migrantů ze třetího světa ještě zvýšily.

„Vždy existují pravicoví extremisté nebo rasisté a xenofobové, kteří by migranty rádi označovali za něco abnormálního, a ti by rádi migranty označovali jako ‚oni‘, to ale není pravda. Migrace je normální. Migranti jsou tu,“ řekla Johansson.

 

Koncem roku 2017 referoval Breitbart London o komentářích tehdejšího komisaře pro migraci Dimitrise Avramopoulose, který chválil série článků od POLITICO, jež obviňovaly EU z toho, že je „příliš bílá.“ Jeden požadoval, aby Brusel pro pracovní místa v EU institucích zavedl opatření k náhradě domorodých Evropanů tzv. „barevnými lidmi.“

To ale samo o sobě nebude „ani zdaleka dostatečné k vyvolání těch změn, které naše společnosti potřebují, aby byly připraveny na reality 21. století,“ řekl Avramopulos.

Tento centro-pravicový politik rovněž požadoval, aby Evropané přijímali masovou imigraci z Afriky a Středního východu jako „novou normu“, kdy POLITICO říkal, že žádné zdi ani imigrační restrikce nemohou žádnému regionu tohoto bloku umožnit, aby zůstal „homogenní a migrací nedotčený.“

Breitbart London@BreitbartLondon

EU Says Europe ‘Ideal Refuge’ for Migrants Fleeing ‘Poverty, Climate Change’ https://www.breitbart.com/europe/2019/03/26/eu-europe-ideal-refuge-migrants-poverty/ …

EU: Europe 'Ideal Refuge' for Migrants from 'Poverty, Climate Change'

Europe is an “ideal refuge" for migrants in a world of growing migration from “climate change and global poverty”, the EU said.

breitbart.com

31

0:26 - 27. 3. 2019

Informace o reklamách na Twitteru a soukromí

O tomto tématu mluví hned několik lidí: 93.

ARIS OIKONOMOU/AFP via Getty Images

VIRGINIA HALE

16 Jun 2020

 

Zdroj: https://www.breitbart.com/europe/2020/06/16/european-commission-eu-racially-diverse/

www.reformy.cz