Islámští teroristé vraždí, ale Macron a Merkelová nadále podporují otevřené hranice
Autor: Radim Fiala | Publikováno: 20.11.2020 | Rubrika: Zamyšlení
Ilustrace
Islámští teroristé vraždí, ale Macron a Merkelová nadále podporují otevřené hranice. Francouzský prezident Emmanuel Macron i německá kancléřka Angela Merkelová, kteří nesou odpovědnost za masovou muslimskou imigraci do Evropy, se ve světle nedávných teroristických útoků v několika evropských zemích vyslovili pro reformu unijního schengenského prostoru bez hraničních kontrol. Chtějí posílit vnější hranice, ale hranice mezi státy EU podle nich mají zůstat otevřené.

Islámští teroristé vraždí, ale Macron a Merkelová nadále podporují otevřené hranice. Francouzský prezident Emmanuel Macron i německá kancléřka Angela Merkelová, kteří nesou odpovědnost za masovou muslimskou imigraci do Evropy, se ve světle nedávných teroristických útoků v několika evropských zemích vyslovili pro reformu unijního schengenského prostoru bez hraničních kontrol. Chtějí posílit vnější hranice, ale hranice mezi státy EU podle nich mají zůstat otevřené. O ochraně vnějších hranic často mluví i premiér Andrej Babiš. Problémem podle mě ale je, že nepřítel není pouze vně hranic, ale mnohdy je za branami, je uvnitř EU. V EU žije mnoho muslimských komunit, které jsou semeništěm teroristů. Hnutí SPD nechce, abychom dopadli stejně jako islamizovaná západní Evropa, kde se mnohdy lidé bojí vyjít na ulici, aby je nepobodali či nezavraždili imigranti.

Odmítáme masovou imigraci a požadujeme možnost kontroly našich hranic, aby se sem nemohli dostat nelegální imigranti a teroristi. Macron a Merkelová vidí, že jsou lidé naštvaní, tak se naoko snaží něco dělat, ale hlavní příčina problému, kterou je islám a muslimská imigrace, neřeší.

Evropská komise se chystá příští rok v květnu představit svoji strategii pro reformu schengenského systému, uvedla šéfka Evropské komise Ursula Von der Leyenová. EU nepomáhá, ale škodí. Čím dříve z ní odejdeme, tím lépe!

https://www.euroskop.cz/.../macron-i-merkelova-chteji...