Američané se musí probudit a pochopit, že ztrácejí svoji zemi. Americké děti se učí nenávidět sebe, své rodiče a svou zemi
Autor: Paul Craig Roberts | Publikováno: 15.07.2021 | Rubrika: Zamyšlení
Ilustrace
V USA dnes vidím stejné potlačení názoru, které se liší od oficiálního vyprávění, jaké se stalo v nacistickém Německu nebo stalinistickém Rusku.   Podívej se kolem sebe. Vaše děti, pokud mají bílé kůže, se ve škole učí stydět. Pokud si stěžujete, říká se vám, že jste rasista a jste smeteni stranou. Americké děti se učí nenávidět sebe, své rodiče a svou zemi.

Kancelář okresního prokurátora na Manhattanu je nástrojem demokratického stroje.   Úřad chce zničit republikány, zejména Donalda Trumpa a jeho rodinu.

 

Proti Trumpovi a jeho dceři Ivance neexistují žádná platná obvinění. Prokurátoři ale nepotřebují platné obvinění. Způsob, jakým postupují (viz Paul Craig Roberts, Tyranie dobrých úmyslů , 2000), je přemoci třetí stranu falešnými obviněními, dokud třetí strana nepřistoupí na lži, aby obvinila skutečný cíl výměnou za zrušené obvinění.  Tímto způsobem se získává mnoho federálních přesvědčení.

 

Vanity Fair, publikace nenávidící Trumpa, s potěšením předvádí své čtenáře nenávidící Trumpa popisem toho, jak si manhattanská okresní prokurátorka vymyslela „spoustu trestních oznámení, včetně spiknutí, velkého rozkrádání a mnohonásobného počtu daňových podvodů a padělání záznamů “proti Allenovi Weisselbergovi, finančnímu řediteli obchodní organizace Trump.

 

Presstituti MSNBC již Weisselberga v médiích usvědčili, jak se to stalo důstojníkovi Chauvinovi.   MSNBC přiměla bývalou federální prokurátorku Cynthii Alksne, aby v televizi řekla, že obvinění byla jen úvodní salvou a že Weisselberg by měl vážně uvažovat o přiznání viny a spolupráci proti Trumpovým. Bývalý federální prokurátor Alksne uvedl, že státní zástupci vyvíjejí nátlak na Weisselberga tím, že mu řekli, že mají vše, co potřebují, aby ho dostali pryč. Jeho jedinou šancí je obrátit svědky státu proti Trumpově rodině. Jinými slovy, upustíme od našich lží proti vám, pokud za nás budete lhát proti Trumpovi a jeho dceři.

 

Trestná činnost a tresty v USA jsou tak dlouho zkorumpované, že si ani Vanity Fair, ani bývalý federální prokurátor Alksne neuvědomují, jak zkorumpovaný je tento proces, z něhož jsou tak nadšení. Popisují zákon používaný jako zbraň k urovnání skóre nebo ke zničení politického rivala. To pro ně znamená zákon. Ve svých myslích již žijí v despotismu třetího světa.

John Steven Anderson (61), který se snažil dýchat, se 6. ledna obrátil na policii a požádal o pomoc. Když viděl příležitost, policie ho zatkla za „napadení, odpor nebo obviňování některých důstojníků“ a další federální zločiny. 30sekundové video ho vyčistí, ale státní zástupci odmítají zveřejnit důkazy ve prospěch.   Postoj je takový, že příznivci Trumpa patří do vězení, a právě tam Anderson směřuje.

 

Soudci přijímají falešná tvrzení, že důkazy jsou „vysoce citlivé“ a podléhají omezujícímu ochrannému příkazu, a umožňují tak zadržení důkazů ve prospěch a přesvědčení nevinných.

 

V Michiganu se extrémně levicová státní prokurátorka Dana Nessel snaží zatknout lidi, kteří ohlásili volební podvod.   Poté, co Nessel zablokovala vyšetřování odcizených voleb v Michiganu, tvrdí, že je podvodné vyšetřování.   Slabomyslní republikáni ji samozřejmě umožnili tím, že odmítli být konfrontační a trvali na tom, aby se podíleli na hlasovacích zázracích, ke kterým došlo v Michiganu. Pokud jste republikán, nejhorší, co můžete udělat, je houpat se na lodi.  

Když jsem si nedávno přečetl historii Davida Irvinga o druhé světové válce, vnímám, že demokraté jednají přesně stejně jako nacisté.   Demokraté budou eliminovat své protivníky stejným způsobem. V nacistickém Německu se právníci, kteří bránili Židy, nemohli ocitnout v pozici právníků, což se přesně stalo Rudinu Giulianimu za obranu prezidenta Trumpa.

 

V USA dnes vidím stejné potlačení názoru, které se liší od oficiálního vyprávění, jaké se stalo v nacistickém Německu nebo stalinistickém Rusku.   Podívej se kolem sebe. Vaše děti, pokud mají bílé kůže, se ve škole učí stydět. Pokud si stěžujete, říká se vám, že jste rasista a jste smeteni stranou. Americké děti se učí nenávidět sebe, své rodiče a svou zemi. Bílí zaměstnanci ve společnostech, vládě, na univerzitách a v armádě jsou nuceni absolvovat „výcvik rasové citlivosti“, kde jsou zneužíváni k tomu, aby byli bílí. Odborní virologové, imunologové a zdravotníci jsou deplatformováni a umlčeni, pokud se odchylují od vyprávění o Covidu. Lidé přicházejí o práci kvůli účasti na Trumpově shromáždění a používání rodových zájmen.  Nejedná se o neobvyklé události. Jsou institucionalizováni a pokud je vaše chování v rozporu, zaplatíte pokutu.

Ať je to cokoli, není to svobodná země. Ti, jimž to vyhovuje, jsou s tím velmi spokojeni a ti, kteří jsou pronásledováni, jsou ve svých protestech izolovaní. Učitel, ředitel školy, zdravotní sestra, univerzitní profesor si stěžují a jsou propuštěni. Informují o tom místní zprávy, v takovém případě slouží k zastrašování ostatních a protesty přestanou.

 

Američané se musí probudit a pochopit, že ztrácejí svoji zemi. To, co zaujímá jeho místo, je velmi ošklivé.