Bílé výsady a bílý rasismus je hoax. Západní civilizace, která na základě faktů odmítla fakta, sama sebe zapudila
Autor: Paul Craig Roberts | Publikováno: 26.08.2021 | Rubrika: Zamyšlení
Ilustrace
Jinými slovy, všechny tyto věci s bílým rasismem jsou poppycock, nesmysly. Zajděte se podívat na fotbalový nebo basketbalový zápas. 85–90% hráčů je černých a bělošští fanoušci jim divoce fandí. Jak se to dá sladit s bílým rasismem?

Jako součást falešné reality, kterou pro nás Matrix vytvořil, jsou bílí lidé privilegovaní kvůli své kůži.   Údajně tato výsada v bílých lidech vytváří dojem, že jsou nadřazeni všem ostatním, a to z nich dělá rasisty, píše v komentáři Paul Craig Roberts.

Paul Craig Roberts, americký publicista

 

 

Toto dogma se stalo imunním vůči všem důkazům. Když například Američané zvolili Obamu, který se považuje za černého, za prezidenta USA a poté jej znovu zvolili, bez povšimnutí prošlo, že tyto události vyvrátily, že bílá většina je rasistická.

 

Často jsem přemýšlel, proč se Obama, napůl bílý a napůl černý, rozhodl být považován za černocha.  Toto rozhodnutí ho stálo „bílé privilegium“. Obama, politik zvyklý zvažovat, co nejvíce zvyšuje jeho šance, očividně rozhodl, že výhoda spočívá v tom, že je černý, a ne v tom, že je bílý.

 

Obama není jediným pozoruhodným smíšeným člověkem, který se rozhodl, že být černým je výhodnější než být bílý.  Lewis Hamilton je také napůl bílý, napůl černý a také se rozhodl být spíše černý než bílý. Jeho roční plat šampiona závodu Formule 1 je 50 milionů dolarů. Jeho současná čistá hodnota je 285 milionů dolarů.

 

Jeho závodní týmový kolega Valtteri Bottas, běloch, vydělává 12 milionů dolarů ročně a má čistou hodnotu 20 milionů dolarů.  Bottas se často musí vzdát vítězství, aby zablokoval vyzyvatele Hamiltona.

 

Není pochyb o tom, že Hamilton byl za posledních sedm let nejlepší. Pomohlo mu k tomu nejlepší auto. Hamilton je sedmkrát mistr světa, což odpovídá rekordu legendárního Němce Michaela Schumachera. Hamilton je nadaný závodní jezdec. Sledoval jsem mnoho závodů, ve kterých startuje jako poslední v důsledku mechanických potíží na vysoké úrovni. Hamilton stojí proti Vettelovi, čtyřnásobnému mistrovi světa, a Alonzovi, dvojnásobnému šampionovi a řadě jednorázových šampionů. Velkou roli zde hrají auta a v posledních letech mají týmy Mercedes a Red Bull ty nejlepší.

 

Max Verstappen z Red Bullu vedl až do posledních dvou závodů před Hamiltonem. Ale Hamiltonovi a poté Bottasovi se podařilo srazit ho z trati do zdi, čímž ho vyřadili z posledních dvou závodů. Tím se Hamilton stal rekordmanem, osminásobným světovým šampionátem. Německá společnost Mercedes s černým řidičem se chystá znovu vyhrát šampionát výrobců.

 

Proč se Hamilton, který je z 50% bílý a z 50% černý, identifikuje jako černý, pokud existuje bílé privilegium?  

 

Pokud byli bílí lidé rasisté, proč bílí britští fanoušci Formule 1 tak upřímně jásají a těší se z jeho vítězství?  

 

Nedávno jsem sledoval Velkou cenu Velké Británie a anglické tribuny plné desítek tisíc bílých lidí byly uchváceny svým černým šampionem.

 

Jinými slovy, všechny tyto věci s bílým rasismem jsou poppycock, nesmysly. Zajděte se podívat na fotbalový nebo basketbalový zápas. 85–90% hráčů je černých a bělošští fanoušci jim divoce fandí. Jak se to dá sladit s bílým rasismem?

 

Nesmíte to říkat, ale totéž platí pro nacionálně socialistické Německo podle doložených skutečností, které ve svých dějinách uvedl David Irving. Národní socialisté prošli rozsáhlými debatami o tom, jak velký Žid musí být, aby byl Židem.   Ať už bylo rozhodnutí jakékoli, Irving uvádí, že ve Wehrmachtu sloužilo jako důstojníci 150 000 polovičních nebo čtvrtinových Židů.

 

Jak si srovnáme tuto skutečnost s holocaustem? Nemůžeme, protože nikdo nesmí vyšetřovat ani nabízet stanovisko. Holocaust je nezpochybnitelný. Evropané a Kanaďané, kteří to zpochybňují, jdou do vězení.

 

Situace, ve které západní svět žije, je taková, že realita je založena na předpokladech a ideologických tvrzeních, nikoli na faktech. Fakta se v západním světě stala irelevantními. Západní civilizace, která na základě faktů odmítla fakta, sama sebe zapudila.

 

Je to toto sebezapření, které signalizuje rozpad západní civilizace.

 

Jak Jean Raspail objasnil v roce 1973 v Táboře svatých, evropská civilizace existuje pouze v jejích památkách.   Ve Spojených státech, údajně křesťanské zemi, nejsou o Velikonocích a Vánocích veřejně vystaveny žádné křesťanské symboly.

Neexistuje nic jako živá civilizace, jejíž kořeny jsou vykopány a zavrženy.