CO S VLASTIZRÁDCEM KLAUSEM? DEFENESTROVAT!!
Autor: Petr Paulczynski | Publikováno: 19.05.2009 | Rubrika: Zamyšlení
Ilustrace
Za tu část veřejnosti, které ještě nevymyli v článku uvedení exoti mozek vzkazuji: Pane prezidente, i když s Vámi někdy nesouhlasím, v tomto případě prosím, abyste vytrval. Neboť jak pravil jeden z Vašich předchůdců, "psi brešů, ale karavana idě ďalej." A přidám jeden aktuální: Klaus, kterého EU vzteky sežrala, putuje zažívacím traktem a tu potká Topolánka se Zaorálkem. A ptá se jich: "Taky Vás sežrala?" Ne, my jsme přišli zadem.

 

Po přečtení nadpisu  rozumně myslící část čtenářstva musela nutně nabýt dojmu, že mi muselo "hrábnout" jak píše můj věrný stín diskutér "cojanato". Ta část populace, která nechodí pro expresívní výraz daleko (ostatně stejně jako já) říká tomuto stavu "pos*al se v kině".  Nikoliv vážení. Nezblbl jsem definitivně, jak by se na první pohled zdálo. Pouze jsem stvořil nadpis z autentických výroků politiků, kandidujících do Europarlamentu. Kdo tedy doopravdy zblbl ponechávám na posouzení laskavému čtenáři.
 
Výrok první-o vlastizradě
O první část výroku se postarala místopředsedkyně senátu za ČSSD paní Gajdůšková, o tu druhou pak včerejší "pasák" emeritního senátora Zlatušky, čerstvý Liberál pan Hamerský. Zdali šlo u uvedených politiků o nečekaný výron vyplývající z náhlého  hnutí mysli, či výraz trvalejšího poškození mozku uvidíme asi v krátké době. Každopádně doporučuji zvýšenou pozornost docenta Chocholouška.
 
Ale popořadě. Jak je to s tou vlastizradou našeho pana prezidenta. Nebojte. Olizovat pana prezidenta (myslím zezadu na známce) budete moci i nadále. Protože nechuť pana prezidenta podepsat rozhodnutí parlamentu rozhodně vlastizradou není, o čemž svědčí desítky článků (račte si je vyhledat). Je to zcela nepravděpodobné,  a už vůbec o tom nemůže být řeč v souvislosti s jeho neochotou ratifikovat Lisabonskou smlouvu. Vlastizradu by musel konstatovat Ústavní soud. Ústava ovšem výklad, kterým operuje místopředsedkyně senátu Alena Gajdůšková, výslovně neobsahuje. Snad kdyby na stole ležely důkazy, že je agentem nějaké velmoci, v jejímž zájmu hledí škodit EU jak dnes v rozhovoru pro Radio Impulz panu Moravcovi sdělila další povedená osoba - nějaká Hybášková, co se rve do Europarlamentu taky, už ani nevím za jaké další obskurní uskupení. Takové důkazy zatím nedodal  žádný  z Kašpárků účinkujících v tomto pimprdlovém představení. Že to s Klausovou  velezradou nebude tak horké, plyne i z výroku  Jiřího Paroubka, že je teplé počasí a na každého, tedy i na místopředsedkyni Senátu, to vedro nějak působí. Tak elegantní výrok, přeložitelný do lidštiny jako že někomu hráblo, jsem od pana předsedy ČSSD ještě neslyšel a ač nerad, musím ho pochválit. Jenom tak na okraj,  zmínka o tom, že by prezident ratifikovat musel nebo termín, do kdy by ratifikovat měl v Ústavě není. V tomto bodě záleží na rozhodnutí prezidenta a je zcela jedno, co si myslí eurohujeři.
 
Výrok druhý-o defenestraci.
 O ten se postaral Milan J. Hamerský,který zveřejnil na webu svého nového uskupení Liberálové, ve které přetavil LiRu poté, co mu propadl volebním sítem jeho výtvor, senátor Zlatuška. Pan Hamerský o prezidentovi napsal: "Má jen dvě možnosti, neprodleně podepsat parlamentem schválenou smlouvu nebo, pokud mu to nedovoluje svědomí či názory, abdikovat. My, občané, máme tři možnosti, nechat si to líbit, remcat nebo si pro zpupného úředníka zajít na hrad. Již 28.2.2009 si jedna neorganizovaná partička zkusila na hradě defenestraci Klause, zatím jen jeho figuríny. Klausi, naše trpělivost není nekonečná!" O této partičce už jsem jednou napsal: Liberálové - to jsou ti co stvořili mého oblíbence jménem Jiří Zlá tuška spustili kampaň. Zlátuška jim letos propadl senátním volebním sítem a těch pár milionků co jim za něho vysypala státní kasa zřetelně chybí. Tak změnili kabát a místo obskurního sdružení LIRa se překabátili a budou to zkoušet jinak, coby Liberálové. To vám je partaj, že když se sejdou na sjezd, stačí jim větší výtah. Jestli si myslí, že jim budou stačit protiklausovská hesla, tak dopadnou jako nažraný kapitán Nemo když otevřel okna aby vyvětral.
 
A protože pan Zlatuška se proti Václavu Klausovi bezpočtukrát nevybíravě vymezil o čemž jsou důkazy na jeho webu na Aktuálně, zdá se, že pan Hamerský načichl a dlouhodobý vztah s panem emeřitním na něm zanechal nesmazatelné stopy.
 
Blábol paní Hybáškové naznačující že Klaus je div ne agentem Ruska už jenom uzavírá naše tři krále. Cituji: Moderátor (Václav Moravec):
"A podívám-li se na roli Václava Klause, pro to přece nemáte žádný důkaz, že on připravoval pád vlády?" Hybášková: "Důkaz nemám, ale skutečnost, že ruská, řekněme, naftařská nebo energetická společnost sponzoruje publikace více než stovek tisíců výtisků knihy českého prezidenta, která je potom v ruském jazyce distribuována po Rusku, už je třeba jedním z takových malých důvodů, proč bychom se měli zamyslet nad tím, komu tento prezident slouží, zda skutečně slouží energetické bezpečnosti našeho státu nebo něčím jiným zájmům."
 
A čím skončit? Snad oním pověstným údajným "Sancta simplicitas" Jana Husa. (pro neznalé výrok znamená "Svatá prostoto" a byl údajně vysloven na margo stařenky, která přinesla otépku k ohni na němž ho upalovali). Tímto výrokem se opisně sděluje, že je někdo blb.
 
Za tu část veřejnosti, které ještě nevymyli v článku uvedení exoti mozek vzkazuji: Pane prezidente, i když s Vámi někdy nesouhlasím, v tomto případě prosím, abyste vytrval. Neboť jak pravil jeden z Vašich předchůdců, "psi brešů, ale karavana idě ďalej."
 
A přidám jeden aktuální: Klaus, kterého EU vzteky sežrala, putuje zažívacím traktem a tu potká Topolánka se Zaorálkem. A ptá se jich: "Taky Vás sežrala?" Ne, my jsme přišli zadem.
 

www.fragmenty.cz