"Pryč s tmářem Hájkem!" žádají pokrokoví občané
Autor: René Franěk | Publikováno: 30.06.2009 | Rubrika: Zamyšlení
Ilustrace
S jakou vervou se nám prostřednictvím médií různé "tolerantní" skupiny obuly do Petra Hájka je pozoruhodné. Jde o všechny ty "tolerantní", ze skupiny Pravdy a lásky, zejména - levicové intoše, různé druhy zelených, k tomu gender, multi kulti a Veřejnoprávní. Ti všichni se budou bít jako lvi o nepřizpůsobivé občany aby náhodou nemuseli zaplatit v Chomutově nájem, ale běda panu Hájkovi, jestli věří "v Boha a že není z opice".

S jakou vervou se nám prostřednictvím médií různé "tolerantní" skupiny obuly do Petra Hájka je pozoruhodné. Jde o všechny ty "tolerantní", ze skupiny Pravdy a lásky, zejména - levicové intoše, různé druhy zelených, k tomu gender, multi kulti a Veřejnoprávní. Ti všichni se budou bít jako lvi o nepřizpůsobivé občany aby náhodou nemuseli zaplatit v Chomutově nájem, ale běda panu Hájkovi, jestli věří "v Boha a že není z opice".

To společně křičí, cituji : "Hájek je tmář! Hájek překročil hranice! etc." Výše jmenovaní se obvykle předhánějí v toleranci všeho možného i nemožného, ale konzervativní životní postoje nejen netolerují, ale vedou s nimi otevřený boj. Mně osobně je zcela jedno jestli si pan Hájek věří v Boha a že nevznikl z opice, co je mi potom. Ale zástupcům "Pravdy a lásky" a Veřejnoprávní, nějak leží v žaludku, a poukazují, kde že takový člověk pracuje. Na Hradě! Co na takovém postu s takovými názory, které se "neslučují", vůbec dělá!! Asi by ho, nepokrokového, měli vyhodit z práce!

Mně osobně je dokonce jedno, jaké knihy si pan Hájek vydává, ale výše zmíněná pokroková a netmářská fronta zřejmě teskní po Koniášovi, nic jiného si přece jeho kniha nezaslouží. S jeho knihou je to jako s Chartou, nikdo ji nečetl, ale všichni jí odsoudili. Vědí tito pokrokoví a uvědomělí občané, že Brežněv už je dávno mrtev ? A že pohoršovat se nad vírou kohokoliv či nad tím, kde takový člověk pracuje a co si vydává je chucpe?

René Franěk

Ředitel Zoo Chleby