Katolický profesof varoval ve Vatikánu před Obamovým mesiášstvím
Autor: Redakce | Publikováno: 20.07.2009 | Rubrika: ShortNews
Ilustrace
Během plenárního zasedání Papežské akademie věd pronesl emeritní profesor Katolické univerzity v Lovani P. Michel Schooyans příspěvek, ve kterém varoval, že Barack Obama má „mesiánskou touhu dát světu nový řád“, jehož jednou z nejdůležitějších součástí je propotratová filosofie.

 

Během plenárního zasedání Papežské akademie věd pronesl emeritní profesor Katolické univerzity v Lovani P. Michel Schooyans příspěvek, ve kterém varoval, že Barack Obama má „mesiánskou touhu dát světu nový řád“, jehož jednou z nejdůležitějších součástí je propotratová filosofie.
 
„Společnost, která se nazývá demokratickou, ale jejíž představitelé se odvolávají na subjektivní nová práva, dovolující eliminaci určitých kategorií lidí, je společností, která již vykročila na cestu k totalitarismu,“ zdůraznil belgický filosof. Vzhledem k vlivu, který mají USA na OSN, „dříve či později bude interrupce představena jako ‚nové lidské právo‘“.
 
Podle otce Schooyanse v realizaci mesiánské revize lidských práv pomáhá vydatně Obamovi bývalý britský premiér Tony Blair, jehož nadace usiluje dát novou podobu hlavním světovým náboženstvím, se kterými zachází účelově, bez ohledu na jejich identitu.
 

 www.tedeum.cz