Zlatí hoši, děkujem!
Autor: LP | Publikováno: 22.05.2010 | Rubrika: Ostatní
Ilustrace
Dík všem obětavcům bojujícím o každý puk. Dík Jaromíru Jágrovi, který připomněl, že reprezentovat naši vlast je pro každého Čecha ctí. I kdybychom po nájezdech byli vypadli se Švédy, i kdybychom nakonec zůstali druzí, náš tým si zaslouží jediný vzkaz: Hoši, děkujem!

Podceňovaný tým našich hokejistů se probojoval do finálového boje o zlatou medaili. Řada zámořských primadon se na reprezentaci vykašlala, a tak to naši mnohdy mladí a nezkušení kluci museli vybojovat silou vůle. Pokud se občas množily technické chyby, vyrovnávali to naši borci svou bojovností a oddaností společnému cíli.

Hlavní je, že vždy bojovali doslova do poslední sekundy a nevzdávali se. Dum spiro spero bylo jejich heslem a nakonec obrátili zápas ze Švédskem.

Dík všem obětavcům bojujícím o každý puk. Dík Jaromíru Jágrovi, který připomněl, že reprezentovat naši vlast je pro každého Čecha ctí. I kdybychom po nájezdech byli vypadli se Švédy, i kdybychom nakonec zůstali druzí, náš tým si zaslouží jediný vzkaz: Hoši, děkujem!

Jsme ve finále. Hrrrrrr na ně!

 

Dodatek 23. 5.: Tak jste pěkně bojovali, chlapi! Díky za zlato!

 

Hoši, děkujem!

 

Soubor:Coat of arms of the Czech Republic.svg

 

http://www.wikyweb.net/Pictures/MyFoto/osobnosti/Jagr-big.jpg